اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951211240795382

مدیرعامل بورس کالای ایران:

فاینکس فضایی برای تعامل با ذی‌نفعان است

کد: 13951211240795382

https://goo.gl/NNC9MA

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بورس کالای ایران درباره دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017) با تاکید بر اینکه برگزاری چنین گردهمایی هایی برای بازار سرمایه ایران ضروری است، گفت: هر صنعت، گروه و صنفی سالی یک بار با برگزاری چنین نمایشگاه هایی دورهم جمع می شوند و از آخرین رویدادهای صنعت خود با خبر می شوند.

فاینکس فضایی برای تعامل با ذی‌نفعان است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار، حامد سلطانی نژاد افزود: این رویداد در حوزه بازار سرمایه نیز لازم و ضروری است، آن‌چنانکه فارغ از فضای اداری، فعالان این بازار از آخرین رویدادهایی که در نهادهای مالی در حال وقوع است با خبر می شوند.

به گفته وی، از سویی دیگر با به نمایش درآوردن آخرین رویدادهای این صنعت، از بسیاری موازی‌کاری های که دربعضی از نهادهای مالی در حال شکل گیری است جلوگیری می‌شود.

سلطانی نژاد همچنین اضافه کرد: از سویی دیگر، نمایشگاه محلی است برای تعامل با ذی‌نفعان، به‌طوریکه این گروه با حضور در این گردهمایی بزرگ، از آخرین دستاوردها و زیرساخت های فراهم شده با خبر می شوند و در تعامل با هم دغدغه های خود را برای رفع موانع بیان می کنند.

سلطانی نژاد با تاکید بر اینکه نمایشگاه باید از حالت تشریفاتی خارج و تبدیل به فضای تعاملاتی شود، ابراز امیدواری کرد: فاینکس 2017 دستاوردهای موفقی در جا انداختن فرهنگ سرمایه‌گذاری ایفا کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بورس و اوراق بهادار

هیئت وزیران در جلسه 14/12/1384 بنا به پیشنهاد شورای عالی بورس و اوراق بهادار و به استناد تبصره ماده (5) قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران – مصوب 1384- اساسنامه سازمان بورس و اوراق بهادار را تصویب نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]