اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951212240887065

با هدف معرفی برترین اسکریپت ایرانی رخ داد

رونمایی از پایگاه اینترنتی طراحی سایت «دمو وب»

کد: 13951212240887065

https://goo.gl/11NbJV

، پارسیان , (اخبار رسمی): این پایگاه اینترنتی ارزان، با هدف طراحی سایت و معرفی برترین اسکریپت ایرانی در این حوزه طراحی و رونمایی شد.

رونمایی از وبسایت سایت طراحی سایت دمو وب 

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وب‌سایت طراحی سایت دمو وب، وب‌سایت این مجموعه فعال در حوزه خدمات طراحی سایت از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده که با امکانات متفاوت و کاربردی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

در این پایگاه اینترنتی بخش‌های متنوع و تازه‌ای قابل دسترسی است که امکاناتی از قبیل پشتیبانی 24 ساعت شبانه روزی رایگان ارائه برترین خدمات مدیریتی بهینه سازی رایگان افزایش ترافیک بازدید فقط به مشتریان سایت دمو وب و امکانات دیگر در اختیار  مخاطبان قرار گرفت.

نیما محمدیان مدیرعامل این پایگاه اینترنتی، با ابراز امیدواری به رفع خلاهای موجود گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این پایگاه اینترنتی ایجاد ارتباط میان مجموعه و ارائه بهترین خدمات مدیریتی و امکانات فوق پیشرفته سایت‌های فرشگاهی و کار و صنعت و سرگرمی و دولتی و نیمه دولتی و خبری و ... بوده که برای ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت تحقق یافته است.

او ادامه داد: هدف از راه‌اندازی این پایگاه اینترنتی ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین سایت به مشتریان و کاربران آن است.

وی همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این رونمایی به دنبال ارائه بهترین خدمات با پیشرفته‌ترین امکانات مدیریتی به کاربران و مشتریان شاهد خواهیم بود ما منتظر نظرات و پیشنهادات کاربان در پیشرفت هرچه بهتر خدمات و امکانات مدیریتی و کاربری هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دمو وب

طراحی سایت و معرفی اسکریپ و دانلود فایل

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]