اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951215241655699

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان خبر داد

ساخت 163 مدرسه توسط خیرین در استان البرز

کد: 13951215241655699

https://goo.gl/rq9Rk8

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز گفت: به همت خیرین نیک اندیش تا کنون 163 مدرسه خیری در این استان ساخته شده است.

ساخت 163 مدرسه توسط خیرین در استان البرز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان البرز حسن مهرانی گفت: به همت خیرین نیک اندیش تا کنون 163 مدرسه خیری در این استان ساخته شده است.

مهرانی افزود: خیرین نیک اندیش در تلاشی خداپسندانه در این راه نیک در ایران اسلامی از جمله در البرز فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه می توان از امام خمینی (ره) به عنوان اولین خیر مدرسه ساز کشور پس از انقلاب می توان نام برد اظهار کرد: معمار کبیر انقلاب اسلامی در امر مدرسه سازی رویکرد ویژه ای داشتند و می خواستند که در جای جای کشور ایران مدرسه ساخته شود.

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز بیان کرد: 500 خیر عضو مجمع خیرین مدرسه ساز البرز هستند که تا کنون نقش مهمی در ساخت و آماده سازی مدارس این استان مهاجر پذیر داشته اند.

وی در ادامه به ساخت نیمی از مدارس ساخته شده طی سال های اخیر در البرز توسط خیرین نیک اندیش اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون 35 درصد مدارس موجود در کشور با همت خیرین احداث شده است.

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز تصریح کرد: با توجه به کمبود فضای آموزشی و تراکم بالای آمار دانش آموزی در کلاس های درس نیاز به مشارکت مردم در احداث پروژه های مدرسه سازی به ویژه در مناطق مهاجر پذیر و کم برخوردار این استان هستیم.

مهرانی اضافه کرد: مدرسه کارگاه انسان سازی است زیرا ارتقای امکانات آموزشی بر کیفیت آموزش تاثیرگذار است به همین دلیل وجود فضاهای مناسب آموزشی عامل موثری در یادگیری بهتر دانش آموزان دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش