اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951216242266956

جشنواره‌های «هفت‌سین نوروز» و «روز مادر» آغاز شد

ارائه تخفیف، تا 30درصد به مشتریان «مثبت‌سبز»

کد: 13951216242266956

https://goo.gl/EfzSEO

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به فرارسیدن عید نوروز و روز مادر، فروشگاه‌ اینترنتی مثبت سبز اقدام به برگزاری دو جشنواره‌ تخفیفی برای این ایام کرده تا مشتریان وب‌سایت داروخانه‌ای مثبت سبز بتوانند هدیه روز مادر را در قالب کالاهای مراقبت از پوست، بهداشتی و آرایشی با اطمینان خاطر و تخفیفی مناسب دریافت کنند.

ارائه تخفیف، تا 30درصد به مشتریان «مثبت‌سبز»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مثبت‌سبز، برگزاری جشنواره‌های متنوع تخفیفی همزمان با مناسبت‌های مختلف در طی سال، به‌عنوان بسته‌های جذاب فروشگاه‌ اینترنتی برای مشتریان خود به‌شمار می‌آید.

با توجه به فرارسیدن عید نوروز و روز مادر، فروشگاه‌ اینترنتی مثبت‌سبز اقدام به برگزاری دو جشنواره‌ تخفیفی درخصوص ایام نوروز و روز مادر تا مشتریان این وب‌سایت داروخانه‌ای کالاهای مراقبت از پوست، بهداشتی و آرایشی خود را با تخفیفی مناسب و اطمینان خاطر دریافت کنند.

بر اساس این گزارش  نخستین رویداد این فروشگاه آنلاین با عنوان «جشنواره روز مادر» برگزار می‌شود که محصولات مراقبت از پوست و بهداشتی-آرایشی را در قالب بسته های هدیه روز مادر با 20درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌کند.

همچنین به مناسبت فرارسیدن عید نوروز، دومین رویداد این شرکت نیز با نام «جشنواره هفت‌سین نوروز» آغاز شده که تا پایان فروردین ماه سال 96 ادامه دارد.

در جشنواره هفت‌سین نوروز، هفت برند آرایشی-بهداشتی که نام آنها با «س» آغاز شده، تا 30درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود؛ ضمن آنکه این برندها شامل محصولات آرایشی-بهداشتی سیکس، سینره، سریتا، سبامد، سیلن، سروینا و سی‌گل است.

بر پایه این گزارش، مشتریان برای شرکت در این جشنواره‌ها می‌توانند با مراجعه به قسمت فروش ویژه در وب‌سایت مثبت‌سبز، هدیه روز مادر و یا محصول دلخواه خود را انتخاب کرده و با روش‌های پرداختی که در نظر گرفته شده اقدام به خرید محصول مدنظر خود کنند.

لازم به ذکر است که مشتریان این فروشگاه آنلاین علاوه بر دریافت مشاوره رایگان توسط مشاوران زبده، می‌توانند اطلاعات کامل و دقیقی پیش از خریدشان از مسیر  مقالات علمی و به روزی که ارائه می شود دریافت کنند.

همچنین معرفی محصولات به همراه نحوه مصرف، مشخصه خاص، موارد مصرف و کاربرد آن هم دیگر امکانات این وب‌سایت است.

گفتنی است برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید از این سایت می توانید به سایت مثبت سبز یا داروخانه دکتر حق نژاد مراجعه و پس از ثبت نام و ورود به سایت، خدمات مشاوره رایگان بگیرید و یا با تماس با شماره 77224043، 77224048 با مشاورین این مجموعه به صورت رایگان مکالمه داشته باشید.

برای بازدید و خرید از این سایت می توانید از آدرس mosbatesabz.com استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مثبت سبز

مرجع اطلاع‌رسانی جامع اینترنتی محصولات زیبایی و سلامت، آرایشی و بهداشتی، مادر و کودک، مکمل‌ها و تجهیزات پزشکی معتبر و با گارانتی اصل می‌باشد. هدف از راه‌اندازی این وبسایت تسهیل در زمینه خرید مشتریان و همچنین مشاوره صحیح در این خصوص می‌باشد. مجموعه مثبت سبز تحت نظارت موسس داروخانه حق‌نژاد و با استفاده از مشاورین مجرب داروساز در بستر داروخانه، با مجوزهای لازمه از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی؛ بر این باور است در راستای حقوق مشتری مداری، مشاوره صحیح و با علم روز را ارائه نماید تا در انتخاب صحیح، شما مشتریان گرامی را یاری نماید. مهم‌ترین هدف مثبت سبز، تجلی کیفیت در دنیای واقعی است که با تکیه بر معتبرترین و کارآمدترین مشاوره وارائه صحیح‌ترین و سریع‌ترین روند فروش و ارسال برای مشتریان گرامی، به ارمغان خواهد رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]