اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951216242285357

سامانه "بانکداری مجازی" تجارت رونمایی شد

کد: 13951216242285357

https://goo.gl/OCvXKG

، تهران , (اخبار رسمی): با راه اندازی سامانه "بانکداری مجازی" بانک تجارت ، دسترسی یکپارچه به کلیه خدمات الکترونیک و بخش مهمی از خدمات شعبه ای برای مشتریان این بانک فراهم شده است .

سامانه "بانکداری مجازی" تجارت رونمایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در آئین رونمایی از این خدمت ، اکبری نایب رئیس هیات مدیره بانک تجارت با اشاره به اینکه معرفی "بانکداری مجازی" در راستای برنامه های راهبردی بانک تجارت برای توسعه محصولات نوین بانکی با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان صورت می گیرد اظهار داشت : بانکداری مجازی مشتریان را قادر می سازد تا علاوه بر دسترسی یکپارچه و آسان به خدمات بانکداری آنلاین، به بسیاری از خدمات شعبه ای بانک تجارت همچون افتتاح انواع حساب بانکی، درخواست تسهیلات ، خرید ارز دانشجویی ، تایید اصالت ضمانتنامه ، درخواست گواهی حساب لاتین و درخواست صدور دسته چک نیز بصورت غیرحضوری دسترسی پیدا کنند .

وی افزود : بانکداری مجازی با رویکرد کمک به حفظ محیط زیست از طریق کاهش سفرهای درون شهری و استفاده بسیار کمتر از کاغذ ، محصولات و خدمات بانکی را با یکپارچگی و تنوع بیشتر به مشتریان عرضه می نماید و صرفه جویی چشمگیر در وقت و هزینه مشتریان به دنبال خواهد داشت .

اکبری در ادامه با اشاره به برنامه‌های حوزه فناوری اطلاعات این بانک برای ارائه محصولات و خدمات جدید مطابق با نیازهای مشتریان و توجه به توسعه کمی و کیفی خدمات الکترونیک موجود اظهار داشت : تداوم سودآوری بانک در گرو حرکت به سمت کسب و کارهای نوین است که عمدتا متکی بر بانکداری الکترونیک هستند. در این مسیر فناوری اطلاعات و ارتباطات نقطه اتکاء و زیرساخت اصلی آن خواهد بود و در همین راستا بهینه‌سازی و توسعه نرم افزاری و سخت افزاری حوزه IT بانک  بصورت مستمر و هدفمند تداوم خواهد یافت .

در ادامه این مراسم حق وردی قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت نیز با بیان اینکه موتور پیشران بانکداری مجازی ، بخش فناوری اطلاعات بانک تجارت است گفت: در بانکداری امروز تنها از طریق توسعه و ارتقاء مستمر خدمات بر مبنای نیازهای مشتریان است که می توان مدل کسب و کار بانک را بهبود بخشید . وی تاکید کرد :همزمان با تمرکز جدی بر ایجاد و توسعه Corebanking، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا اردیبهشت ماه سال96 از هشت محصول دیگر برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان رونمایی خواهد شد.

گفتنی است بانک تجارت طی هفته های اخیر نیز از دو خدمت الکترونیک "تجارت پی" ، در حوزه پرداخت های خرد با استفاده از فناوری واقعیت افزوده (QR) و "سبزپرداز" در حوزه مدیریت موبایلی پرداخت قبوض رونمایی کرده است . هموطنان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات به پایگاه اطلاع رسانی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه کنند .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه