اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951217242515441

با طراحی و امکانات متفاوت

اولین پایگاه امدادی ایران خودرو افتتاح شد

کد: 13951217242515441

https://goo.gl/IaDm1d

، تهران , (اخبار رسمی): اولین پایگاه امدادی ایران‌خودرو با طراحی و امکانات متفاوت در محور مواصلاتی تهران-فیروزکوه افتتاح شد.

اولین پایگاه امدادی ایران خودرو افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایران خودرو، هم زمان با فرارسیدن سال نو، آغاز سفرهای نوروزی هموطنان و آغاز طرح خدمات نوروزی ایران‌خودرو، اولین پایگاه امدادی محور مواصلاتی تهران-فیروزکوه افتتاح شد.

در مراسم افتتاح این پایگاه، مدیر عامل شرکت امداد خودرو ایران با بیان اینکه در این پایگاه با استقرار 4 اکیپ‌ امدادی ثابت در شبانه روز قادر به خدمت‌رسانی به مشتریان خواهیم  بود گفت: مشابه این پایگاه امدادی ثابت را در 3 محور دیگر تا قبل از شروع سال جدید و تعطیلات نوروزی به بهره برداری خواهیم رساند.

شهرام صالحی افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در چهار محور پرتردد تهران- فیروزکوه، کرج- چالوس، تهران- قم و همچنین قزوین- رشت، پایگاه‌های امدادی ویژه‌ای برای امدادگران جهت امدادرسانی هرچه بهتر هموطنان درنظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: با تجهیز این پایگاه‌ها با قطعات مناسب و مورد تایید شرکت ایساکو و با حضور شبانه روزی امدادگران تلاش می شود مشکلات خودروی هموطنان در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف شود.

مدیرعامل امدادخودرو ایران اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروز هر سال و همزمان با استقرار واحدهای سیار امدادخودرو ایران در جاده‌های کشور پایگاه های امدادی جدید افتتاح می شود که برای تعطیلات نوروز آینده نیز با همکاری دیگر دستگاه‌های مرتبط تلاش می‌شود امکان سفری امن برای تمامی هموطنان فراهم شود.

شهروندان برای درخواست امداد در سطح شهرها و جاده‌های کشور می‌توانند با برقراری ارتباط با شماره سراسری 096440 مرکزتماس ایران‌خودرو تماس حاصل کنند.

گفتنی است پایگاه امدادی محور تهران-فیروزکوه با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت امدادخودروایران و همچنین مسئولان شهرستان فیروزکوه از جمله فرمانده نیروی انتظامی، سپاه، مدیر راهداری استان تهران افتتاح شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید