کد: 13951217242585416

توسط مدیراستانی بانک ایران زمین با مشاور مدیر عامل بیمه آرمان صورت گرفت

مذاکره مدیران بانک ایران زمین و بیمه آرمان

کد: 13951217242585416

https://goo.gl/4Wwx1O

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران زمین با مشاور مدیرعامل بیمه آرمان این استان دیدار و از نزدیک با هم به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.

دیدار با مشاور مدیر عامل بیمه آرمان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، این دیدار که به میزبانی محمدرضاسبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری صورت گرفت، حسینی مشاور مدیر عامل بیمه آرمان به تشریح سیاست های کلی و بیمه ای پرداخت و اولویت بیمه آرمان را بیمه های خرد به ویژه بیمه های عمر و سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: وظایف شرکت بیمه جبران خسارت  است که باید به صورت دقیق و به موقع صورت گیرد.

وی عنوان کرد: بیمه آرمان آمادگی دارد در زمینه های مختلف بیمه ای با بانک ایران زمین همکاری متقابل داشته باشد.

در ادامه محمدرضا سبزواری مدیراستان به تشریح اهم مطالب بانکداری و بیمه پرداخت وگفت:  افزایش کیفیت خدمات ومشتری مداری دو نکته مهم و مشترک بین بانک و بیمه به شمار می رود.

سبزواری افزود: شرایط به گونه است که  رقابت و حضور فعال مقوله ای است که درآن باید ضمن برنامه ریزی و تکیه به پتانسیل نیروهای انسانی شرایطی را فراهم کرد تا سازمان سهم خود را از بازار هدف کسب نماید.

وی دستیابی به اهداف و برنامه های عالیه هر سازمان را مستلزم کار منسجم و همکاری کلیه پرسنل دانست  و گفت همه به نوعی مسئول هستند و باید نقش مهم و حیاتی خود را در راهبری سیستم و در جهت حرکت هدفمند و اثربخش ایفا کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.