اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951219243215514

استقبال از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک

کد: 13951219243215514

https://goo.gl/gVOQdd

، تهران , (اخبار رسمی): در حالی که اجرای طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک از 20 بهمن آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد، تنوع خدمات ارائه شده با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است.

استقبال از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سایپا ، با وجود اینکه کمتر از 10 روز به پایان ارائه این خدمات ویژه باقی مانده است، استقبال مشتریان و مراجعه آنها به نمایندگی‌ها جهت دریافت خدمات چشمگیر بوده به طوری که تاکنون 20 هزار بسته خدمات توسط مشتریان خریداری شده است. همچنین 18 هزار نفر نیز در این مدت از بسته خدمات خود استفاده کرده‌اند. 

لازم به ذکر است مشتریانی که تا پایان زمان اجرای طرح بسته‌های خدماتی این طرح را خریداری می‌کنند تا 20 فروردین فرصت دارند با مراجعه به نمایندگی‌های سایپا از خدمات آن استفاده کنند. 
یادآور می‌شود در فاصله زمانی یک ماهه اجرای این طرح ویژه، تامین قطعات یدکی با سرعت و بدون محدودیت زمانی انجام شده که این امر رضایت مشتریان را در پس داشته است. 
بنابر این گزارش، در طرح بهار در بهار که به مناسبت دهه فجر آغاز شد، مالکان کلیه خودروهای گروه X100(پراید)، گروه X200 (تیبا)، تندر 90 و پارس تندر زامیاد بنزینی، دیزل و گازسوز در دوران گارانتی و غیر گارانتی با عمر کمتر از 10 سال با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز سایپا در سراسر کشور از بسته خدماتی شامل تعویض تیغه برف پاک کن، بسته ضد یخ و ضد جوش و بازدید سیستم بخاری، بازدید عملکردی سیستم سوخت رسانی و مصرف سوخت، بازدید و تست باطری، بازدید روغن هیدرولیک فرمان و روغن ترمز با تخفیف 30 تا 50درصدی در قطعات و اجرت بهره‌مند می‌شوند. همچنین در این طرح برای گروه برلیانس (H300 ، H200) ، خدمات بسته ضد یخ، ضد جوش و بسته بازدید زمستانه با تخفیف 50 درصد و بسته تعویض روغن موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا با 30 درصد تخفیف عرضه می‌شود. 
جشنواره بهار در بهار سایپایدک تا پایان سال جاری در نمایندگی‌های سایپا اجرا می‌گردد و مشتریان محترم می‌توانند با توجه به نزدیک بودن تعطیلات نوروزی و آغاز سفرهای جاده‌ای، از خدمات و تخفیف‌های ارائه شده در این طرح بهره‌مند شوند.
یادآور می‌شود شرکت سایپایدک در راستای سیاست‌های کلان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتریان و بالا بردن کیفیت خدمات، در مناسبت‌های مختلف اقدام به ارائه خدمات ویژه به مشتریان گروه سایپا در سراسر کشور کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]