اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951221243505448

شب نقره ای فیلمبرداران سینمای ایران برگزار می شود

کد: 13951221243505448

https://goo.gl/fWIh7G

، تهران , (اخبار رسمی): انجمن فیلمبرداران سینمای ایران مراسم شب نقره ای را برپا می کند. این مراسم ساعت 18:15 عصر یکشنبه 22 اسفند 1395 با حضور هنرمندان و سینماگران در موزه سینمای ایران برگزار می شود .

شب نقره ای فیلمبرداران سینمای ایران برگزار می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی خانه سینما، مراسم تجلیل از چهار فیلمبردار پیشکسوت سینمای ایران به پاس یک عمر فعالیت در عرصه سینما و با یادی از زنده یاد احمد مسروری با عنوان «شب نقره ای» در موزه سینمای ایران برگزار می شود.

 مراسم تجلیل از فرج الله حیدری، محمد تقی پاکسیما، حسین ملکی و محسن ذوالانوار به پاس یک عمر فعالیت آنها در عرصه سینما، روز یکشنبه 22 اسفندماه ساعت 18:15 در سالن سینما فردوس موزه سینمای ایران برگزار می شود. 
همچنین در این مراسم یاد و خاطر زنده یاد احمد مسروری فیلمبردار که به تازگی از دنیا رفته است زنده می شود و فیلم کوتاهی از زندگی و آثار این فیلمبردار با سابقه سینمای ایران روی پرده نقره ای خواهد رفت.

در این برنامه که با عنوان «شب نقره ای» برگزار خواهد شد جمعی از اهالی سینما و فیلمبرداران حضور دارند و درباره فعالیت های فرج الله حیدری، محمد تقی پاکسیما، حسین ملکی و محسن ذوالانوار در عرصه فیلمبرداری و تاثیری که هریک از آنها در حرفه سینمایی گذاشته اند، صحبت می کنند و خاطره هایی از همکاری با این فیلمبرداران سینمای ایران را بیان می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه سینما

خانه سینما که از زمان آغاز فراخوان فعالیت آن به عنوان محل تجمع صنوف مختلف سینمایی ( 1368 ) تا زمان اعلام تاسیس ( 1372 ) و فعالیت رسمی آن چهار سال طول کشید، اکنون به عنوان یکی از نهادهای صنفی با سابقه و مرتبط با هنر صنعت سینما شهره است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر