اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951222244225416

عضو هیات مدیره بانک ایران زمین در مراسم رونمایی از کمپین «همین یک زمین» تاکیدکرد

حمایت از محیط زیست به عنوان یک بنگاه اقتصادی

کد: 13951222244225416

https://goo.gl/6fzvk6

، تهران , (اخبار رسمی): عضو هیات مدیره بانک ایران زمین در مراسم رونمایی از پویش محیط زیستی «همین یک زمین» گفت: هیات مدیره بانک ایران زمین به این اصل اعتقاد دارد که یکی از وظایف اصلی اش به عنوان یک بنگاه اقتصادی، حفاظت از محیط زیست است.

حمایت از محیط زیست به عنوان یک بنگاه اقتصادی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ هادی قدیمی عضو هیات مدیره بانک ایران زمین در مراسم رونمایی از کمپین «همین یک زمین» که در محل سازمان جنگل ها برگزار شد گفت:: بانک ایران زمین حدود یکسال است که حوزه مسئولیت اجتماعی خود را محیط زیست و حفاظت از آن تعریف کرده است؛ بنابراین تمامی مراسم‌ها، همایش‌ها و اقداماتی که در حوزه مسئولیت اجتماعی انجام می‌دهد، با تمرکز بر بحث محیط زیست است.   

وی افزود: هیات مدیره بانک ایران زمین به این اصل اعتقاد دارد، که یکی از وظایفش به عنوان یک بنگاه اقتصادی حفاظت از محیط زیست است.

قدیمی با اشاره به برگزاری دومین دوره پویش همین یک زمین گفت: فلسفه این پویش پاکسازی محیط زیست و تلاش برای آگاه سازی و افزایش حساسیت همه گروه های مردمی به بحث آلودگی محیط زیست است.

عضو هیات مدیره بانک ایران زمین با بیان فعالیت های بانک ایران زمین در سال 95 گفت: در سالی که به انتهای آن نزدیک می شویم تلاش های زیادی با همراهی شما در جهت رشد و گسترش فرهنگ پاسداشت محیط زیست و احترام به طبیعت انجام شد که از آن جمله می‌توان به: اجرای اولین دوره پویش محیط زیستی همین یک زمین، اجرای برنامه‌های پاکسازی در سراسر کشور توسط پرسنل بانک، ساخت سرود جنگل تشنه، حضور در نمایشگاه مطبوعات، حمایت از مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان «بهره‌وری سبز و حفظ محیط زیست»، ساخت اپلیکیشن همیار بانک در راستای حذف بروشورهای کاغذی بانک اشاره کرد، که جز با همراهی و حمایت خبرنگاران محیط زیست امکان پذیر نبوده است.

قدیمی در بخشی از سخنان خود با اشاره به صحبت‌های دکتر نوبخت معاون امور جنگل سازمان جنگل ها، اظهار داشت: آمارهای ارائه شده توسط ایشان بسیار درد آور است و جا دارد همه به عنوان دوستداران کشورمان در پاسداشت از حریم محیط زیست فعال باشیم.

در ادامه سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین گفت: بانک ایران زمین از بدو تاسیس تمام تلاش خود را برای حفاظت از محیط زیست با تعریف ابزارها و شاخص های مختلفی انجام داده است.  

وی افزود: مدیران ارشد این بانک با تلاش وافر آثاری را در این سالها به جا گذاشته اند که یکی از این اقدامات برگزاری پویش های مختلف برای حفظ محیط زیست کشور بوده است.

و در توصیف پویش همین یک زمین افزود: در سال گذشته بانک ایران زمین پویشی را به نام «همین یک زمین» در راستای پاکسازی محیط زیست از آلودگی ها با برگزاری مسابقه عکسی در فضای مجازی انجام داد که با توجه به حساسیت بالای مردم بازخوردهای بسیار خوبی را در این زمینه دریافت کرد.

وی یادآور شد: امسال هم برآن شدیم که این پویش را با حمایت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در دو بخش مسابقه عکاسی و مسابقه نقاشی برگزار کنیم. در بخش عکاسی شرکت برای عموم آزاد است و به دنبال رقابت صرفا عکاسی، بین عکاسان نیستیم بلکه بیشتر به دنبال دریافت محتواهای محیط زیستی و خلاقانه از شرکت کنندگان هستیم.

وی افزود: هدف از برگزاری این پویش آگاه سازی و ایجاد حساسیت برای تمامی گروه‌های مردمی، همچنین در حوزه اقتصاد مقاومتی با پرداختن به تاثیرات طبیعت در توسعه پایدار و بهره‌وری کشور نظر عموم را به اهمیت این بخش جلب کرد.  

استاد در پایان اظهار امیدواری کرد که با توجه به اینکه پویش های اینچنینی امروز نیاز جامعه ما است، راهی باشد برای ایجاد حساسیت و رفع معضلات محیط زیستی کشور که بخشی از آن توسط مردم قابل رفع است.

علاقه مندان به شرکت در این پویش می‌توانند از روز 24 اسفند همزمان با سالروز تاسیس بانک ایران زمین با عضویت در صفحات مجازی بانک ایران زمین در تلگرام http://telegram.me/hamin1zamin و اینستاگرام @hamin1zamin نحوه ارسال تصاویر و فراخوان مسابقه را ملاحظه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

محیط زیست