اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960205247087024

به ارزانی اتوبوس و به راحتی خودرو شخصی سفر کنید

با اپلیکیشن «همپا» باهم به نمایشگاه بین‌المللی کتاب بروید

کد: 13960205247087024

https://goo.gl/PcKE3h

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت همپا از پیشگامان توسعه‌ سفرهای سبز، با ارائه اپلیکیشنی با همین نام، زمینه استفاده از اشتراکی از خودرو سواری را به ارزانی اتوبوس و به راحتی خودرو شخصی برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب امسال فراهم کرده‌است.

در این عکس همران در حال رانندگی است، و همپا ها درمورد کتابی گفتگو می کنند.

برای استفاده از همپا کسانی که خودرو شخصی دارند مسیرهای روزانه‌ را در اپلیکیشن ثبت می‌کنند و کسانی که از خودرو استفاده نمی‌کنند از طریق اپلیکیشن با جست‌وجو در سفرهای ثبت‌شده،درخواست همسفری می‌دهند

به گزارش روابط عمومی شرکت همپا، اپلیکیشن همپا مشکلات رفت و برگشت به نمایشگاه کتاب از جمله حمل حجم زیادی کتاب، راحت نبودن رفت‌وآمد با وسایل حمل‌ونقل عمومی به نمایشگاه، کمبود پارکینگ برای استفاده از خودرو شخصی و ... را با یافتن همسفر مناسب برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه در طول روزهای 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه امسال، حل کرده است.

این شرکت با تاکید بر مهفوم همسفری (Carpooling) بر اشتراک‌گذاری یک خودرو توسط راننده‌ آن برای انجام سفر با دیگر افرادی که قصد پیمودن مسیرهای مشابه را دارند، تاکید دارد که این عمل جدا از فوایدی که برای محیط زیست در مقیاس بزرگ دارد، منافع فردی استفاده‌کنندگان را نیز تأمین می‌کند که از آن جمله می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت‌وآمد راننده و مسافر (همران و همپا)، برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای رفت‌وآمد، تردد امن و راحت‌تر به دلیل فراهم شدن شرایط همسفر شدن با با افراد همفکر، مطمئن و تاییدهویت‌شده از سوی همپا، کاهش ترافیک و کنترل آلودگی هوا و در نتیجه زندگی سبزتر اشاره کرد.

نحوه استفاده از این اپلیکیشن به این صورت است که کسانی که ماشین شخصی دارند سفرهای‌ روزانه‌شان را در این اپلیکیشن ثبت می‌کنند و کسانی که از خودروی شخصی استفاده نمی کنند و می‌خواهند مسیری را به صورت روزانه طی کنند از طریق این اپلیکیشن با جست‌وجو در سفرهای ثبت‌شده، درخواست همسفری می‌دهند  و پس از تایید همران  و پرداخت هزینه سفر به صورت اینترنتی تا مقصد همسفر می‌شوند و به این ترتیب افراد به جای خرید بلیط اتوبوس، کرایه‌کردن سواری ناشناس یا استفاده از تاکسی‌های فرسوده با افراد هم‌فکر و هم‌مسیر سفر کنند.

شرکت همپا  از جمله اهداف خود برای راه‌اندازی این خدمت را بهبود سطح کیفیت زندگی و سلامت افراد، کاهش تردد تک‌سرنشینی و ترافیک، کنترل آلاینده‌های سوختی و آلودگی هوا وگسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست عنوان کرده است.

استفاده‌کنندگان از همپا علاوه بر مسافرت درون‌شهری راحت، ارزان و امن‌تر، به قید قرعه از این شرکت هدایایی دریافت خواهند کرد.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این زمینه به سایت همپا به نشانی اینترنتی  https://www.hampasho.com/bookfair96 سربزنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همپا

همپا پلتفرم به اشتراک گذاری خودرو در مسیرهای شهری و بین شهری است، که به کاربران امکان پیدا کردن هم مسیرشان را میدهد، اینکار باعث کم شدن هزینه ها، کاهش ترافیک و آلودگی هوا می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]