کد: 13960210247585416

در چارچوب توسعه فضای کسب و کار دیجیتال

وب‌سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین راه‌اندازی شد

کد: 13960210247585416

https://goo.gl/DhIowV

، تهران , (اخبار رسمی): وب‌سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین به منظور توسعه فضای کسب و کار دیجیتال و در چارچوب همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی راه‌اندازی شد.

وب سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، وب‌سرویس‌های باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین این امکان را برای توسعه‌دهندگان فضای کسب و کار دیجیتال فراهم کرده است تا امتیاز اعضای این باشگاه، خارج از محیط باشگاه، قابلیت هزینه‌شدن داشته باشد.

از این پس توسعه‌دهندگان کسب و کار دیجیتال این امکان را دارند تاامتیاز مشتریان بانک ایران‌زمین را در محیط‌های نرم‌افزاری، اپلیکیشن و گیم خود به‌کار بگیرند و بانک امتیازهای جمع‌آوری‌شده توسط توسعه‌دهنده را تسویه خواهد کرد.

توسعه‌دهندگان با استفاده از این api می‌توانند از ظرفیت میلیونی مشتریان بانک ایران‌زمین برای افزایش فروش خود استفاده کنند.

ویژگی‌های وب‌سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین شامل این موارد است: ویترینی برای میلیون‌ها مشتری بانک، عدم دریافت کارمزد، فروش محصول، افزایش درآمد، افزایش مشتری، تسویه حساب آسان و تسهیل در فروش محصول بدون کارت بانکی. 

برای دریافت اطلاعات دیگر و مستندات وب‌سرویس به نشانی اینترنتی http://club.izbank.ir/Api.asp بروید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.