کد: 13960216248195416

با هدف ارتقای خدمات الکترونیکی برگزار شد؛

نشست مشترک مسئولین استانی بانک ایران زمین با نمایندگان شرکت فن آوا

کد: 13960216248195416

https://goo.gl/cINVM0

، تهران , (اخبار رسمی): جلسه بررسی عملکرد شرکت های psp با حضور جمشیدی مدیریت استان گیلان، شعبان نژاد معاون اجرائی و مهربان مسئول انفورماتیک با پور عسکر مدیر استانی شرکت فن آوا و کارشناسان این شرکت در محل مدیریت شعب استان گیلان برگزار شد.

نشست مشترک مسئولین استانی بانک ایران زمین با نمایندگان شرکت فن آوا

 به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، دراین جلسه جمشیدی مدیریت شعب استان گیلان بانک ایران زمین ضمن خوشامد گوئی به مدیران شرکت فن آوا نکاتی را در خصوص ارائه هر چه بهتر و سریع تر خدمات شرکت از قبیل نصب دستگاه، سرکشی به دارندگان دستگاه کارت خوان، رفع نقص احتمالی آنان و جمع آوری pos  های صفر تراکنش ارائه کرد.

پورعسکر مدیراستانی شرکت فن آوا در این جلسه با ارائه گزارش و اعلام وضعیت پایانه ها در شش ماه گذشته به تفکیک شعب ضمن تشکر از همکاری صمیمانه بانک بر ادامه روند همکاری با دقت و سرعت بیشتر تاکید کرد.

در ادامه مقرر شد بانک و شرکت فن آوا در راستای شناسائی بازارهای هدف و نصب pos ها اقدام فوری و جدی داشته و در خصوص نحوه گزارش گیری ماهانه توسط واحد انفورماتیک استان تمهیداتی از سوی شرکت اندیشیده شود.

با توجه به اهمیت posهای فروشگاهی به عنوان ابزار بازاریابی، اهمیت حفظ منافع بانک در خصوص مشتریان ویژه جهت نصب pos، کیفیت و سرعت ارائه خدمات از طرف شرکتها، پیگیری و ارائه خدمات پس از نصب، تکریم مشتریان پذیرنده pos و پیگیری عملکرد مطلوب pos ها از دیگر مواردی بود که به آن اشاره شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.