اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960216248307211

آغاز نخستین مسابقه‌ی حقوقی ایران به همت داداَفزا

کد: 13960216248307211

https://goo.gl/I8yJEm

، تهران , (اخبار رسمی): داداَفزا نخستین و تنها مسابقه‌ی در رشته حقوق در ایران است؛ مسابقه‌ای برخط، که برای دانش‌جویان رشته‌ی حقوق اجرا می‌شود و هدف از برگزاری آن، دانش‌افزایی کاربردی این دانش‌جویان است.

داداَفزا؛ نخستین مسابقه‌ی حقوقی ایران

مسئله‌های حقوقی داداَفزا برگرفته از پرونده‌های واقعی‌ای هستند که در عمل اتفاق افتاده‌اند؛ این مسئله‌ها را گروهی از وکلای پایه‌یک دادگستری طراحی می‌کنند

به گزارش روابط عمومی مجموعه داداَفزا، برگزارکنندگان این مسابقه، گروهی از بهترین دانش‌جویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی دانشکده‌ی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران هستند. این مسابقه به‌صورت هفتگی برگزار می‌شود، و هر هفته جوایزی به‌ارزش مجموعاً ۶میلیون ریال تقدیم به سه‌نفری می‌کند که بهترین پاسخ‌ها را از نظر استدلال و استناد حقوقی به پرسش آن هفته داده باشند.

در داداَفزا هر یک‌شنبه یک مسئله‌ی حقوقی کاربردی و تازه خواهید دید؛ برای شرکت در مسابقه، باید مستنداً و مستدلاً به‌مسئله‌ی مطرح‌شده پاسخ دهید. اعلام نام برندگان و نمایش پاسخ درست به‌شرکت‌کنندگان در این مسابقه، یک‌شنبه‌ی دو هفته بعد صورت خواهد گرفت. مسئله‌های حقوقی داداَفزا برگرفته از پرونده‌های واقعی‌ای هستند که در عمل اتفاق افتاده‌اند؛ این مسئله‌ها را گروهی از وکلای پایه‌یک دادگستری طراحی می‌کنند، و بررسی پاسخ‌های شما را گروهی از بهترین دانش‌جویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی گرایش‌های مربوط حقوق در دانشکده‌ی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برعهده دارند. بررسی پاسخ‌های شما، براساس قوت و یا ضعف استدلال‌های‌تان، و توجه ویژه به‌استنادهای‌تان به‌قوانین و مقررات جاری کشور صورت خواهدگرفت؛ در هر حال، داداَفزا تضمین می‌کند در جریان برگزاری مسابقه، بررسی پاسخ‌ها، تعیین برنده‌ها، و اهدای جوایز، هیچ حقی ضایع نخواهدشد.

برای شرکت در این مسابقه، کافی‌ست با مراجعه به‌وب‌سایت داداَفزا، که در نشانی dadafza.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد، پس از تکمیل اطلاعات خواسته‌شده، به‌مسئله‌ی هفته پاسخ دهید، و برای ورود  به‌مسابقه و بررسی پاسخ‌تان، هزینه‌ی 15 هزار تومان شرکت در آن را پرداخت کنید. چون داداَفزا به‌هیچ شخص حقیقی و حقوقی دولتی یا غیردولتی‌ای هیچ‌گونه وابستگی‌ای ندارد و نخواهدداشت، و با هزینه‌ی کاملاً شخصی، به‌منظور کمک به‌افزایش دانش حقوقی کاربردی دانش‌جویان حقوق سراسر کشور، طراحی، پیاده‌سازی، و راه‌اندازی شده‌است، هزینه‌های برگزاری و تقدیم جوایز آن نیز، از سوی خودِ شرکت‌کنندگان تأمین می‌شود؛ در واقع، «داداَفزا» پروژه‌ای برخاسته از حقوق‌دان‌ها و حقوق‌خوان‌ها، و برای خود آن‌هاست. هزینه‌ی شرکت در این مسابقه‌ی حقوقی تنها ۱۵هزار تومان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دادافزا

داداَفزا نخستین و تنها مسابقه‌ی حقوقی ایران است؛ مسابقه‌ای برخط، که برای دانش‌جویان رشته‌ی حقوق اجرا می‌شود، و هدف از برگزاری آن، دانش‌افزایی کاربردی این دانش‌جویان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]