اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960220248697146

حضور انتشارات نسل نواندیش در نمایشگاه کتاب با بیش از 1200 کتاب

کد: 13960220248697146

https://goo.gl/a5tNL2

، تهران , (اخبار رسمی): انتشارات نسل نواندیش که در زمینه مدیریت، روانشناسی و خانواده فعالیت می‌کند، با جدیدترین کتاب‌های نویسندگان معروفی چون نفیسه معتکف، مهرنوش صفایی، علی شمیسا، سیما فرجی و اکبر عباسی در نمایشگاه کتاب تهران در سالن A1 حضور دارد.

انتشارات نسل نو اندیش در نمایشگاه کتاب تهران
انتشارات نسل نو اندیش در نمایشگاه کتاب تهران
انتشارات نسل نو اندیش در نمایشگاه کتاب تهران
انتشارات نسل نو اندیش در نمایشگاه کتاب تهران
انتشارات نسل نو اندیش در نمایشگاه کتاب تهران
انتشارات نسل نو اندیش در نمایشگاه کتاب تهران
حضور انتشارات نسل نواندیش در نمایشگاه کتاب با بیش از 1200 کتاب
انتشارات نسل نو اندیش در نمایشگاه کتاب تهران

شمیسا در کتاب «تازه‌ به دوران رسیده‌ها؛ رفتارشناسی نوکیسه‌ها» سعی می‌کند بر فرهنگ ایرانی متمرکز شود.

به گزارش روابط عمومی نسل نو اندیش، این انتشارات که در زمینه مدیریت، روانشناسی و خانواده فعالیت می‌کند، با جدیدترین کتاب‌های نویسندگان معروفی چون نفیسه معتکف، مهرنوش صفایی، علی شمیسا، سیما فرجی و اکبر عباسی در نمایشگاه کتاب تهران در سالن A1 حضور دارد.

 

اکبر عباسی:

اکبر عباسی مترجم کتاب معروف «اثر مرکب» در خصوص این کتاب می‌گوید: «اثر مرکب» تجربه‌ای مکتوب، آزمون شده و قابل‌اجراست که به کار بردن آموزه های ارایه شده آن شما را به آنچه می‌خواهید می‌رساند. این کتاب چکیده و عصاره راز موفقیت است که با به کار گرفتن آن شما به آنچه تصور می‌کنید دست خواهید یافت.

«اثر مرکب» چراغ جادویی است که شما را به غول چراغ جادو تبدیل می‌کند و با اجرای دستورالعمل‌های آن شما از هر غول چراغ جادویی بی‌نیاز خواهید شد.

وی در خصوص کمک این کتاب برای انتخاب اهداف زندگی گفت: «اثر مرکب» نشانگر راهی است که به ما می‌آموزد چگونه اهداف بزرگ و هیجان‌انگیز انتخاب کنیم، چگونه رفتارهای متناسب با اهدافمان را انتخاب و اجرا کنیم، چگونه این رفتارها را به عادت تبدیل کنیم و درنهایت چگونه و از چه مسیری راه پ رپیچ‌وخم رسیدن به اهداف را طی کنیم تا به خوشبختی پایدار دست‌یابیم.

من کتاب‌های زیادی در حوزه موفقیت و توسعه فردی خوانده‌ام اما «اثر مرکب» فقط یک کتاب نیست، برنامه‌ای اجرایی و آزمون شده برای دست‌یابی به موفقیت پایدار است.

 

مهرنوش صفائی:

مهرنوش صفایی را با رمان‌های عاشقانه روانشناسی که داستان آن از زندگی واقعی افراد برداشت می‌شود، می‌شناسیم. «سقوط از خویش» آخرین و جدیدترین رمان مهرنوش صفایی،شاهکار رمان های عاشقانه ایرانیست. رمانی که تمام زوایای عشق و شیفتگی و جنون را بی مهابانه توصیف می‌کند. مرزها را در هم میشکند و قدرت ذهن خلاق و انعطاف قلم جادویی نویسنده‌اش را در قالب داستانی واقعی و عاشقانه به رخ ببینده می کشاند.

این رمان بی شک یکی از ماندگارترین آثار عاشقانه ایرانیست. خواندن این کتاب را به تمامی رمان خوان های حرفه ای و خانواده های ایرانی ،بالاخص زوج های جوان توصیه میکنیم.

 

سیما فرجی:

سیما فرجی یکی از برترین مترجمین کتاب‌های کشور و مترجم کتاب‌های آنتونی رابینز، در خصوص آخرین ترجمه خود، کتاب اهرم‌های پولدار شدن می‌گوید: «شما با به‌کارگیری راهکارهای این کتاب استثنایی آنتونی رابینز می‌توانید رؤیای پولدار شدنتان را به واقعیت تبدیل کنید؛ فرقی نمی‌کند هم‌اکنون از نظر مالی در چه سطحی قرار دارید. بی‌تردید همه‌ی ما برای پولدارشدن باید مسیری پرپیچ‌وخم را بپیماییم. این کتاب نقشه‌ی چنین مسیری را بر ما آشکار می‌کند و چگونگی گذرکردن از فراز و نشیب‌های آن را نشانمان می‌دهد. چنین نقشه‌ای از سوی انسان‌هایی اَبَرموفق طراحی شده است که بارها و بارها توانسته‌اند غیرممکن‌ها را به ممکن‌ها تبدیل کنند.»

وی در خصوص بهانه جویی‌ها در خصوص موفقیت گفت: «آنان عصاره‌ی معجزه‌آسای برنامه‌های مالی و سبدهای سرمایه‌گذاری‌شان را در این کتاب برای شما مطرح می‌کنند. این افراد با اندیشه‌هایی نامحدود به موقعیت‌های محدود توجه کرده‌اند. شما نیز می‌توانید این‌گونه رفتار کنید. پس، بهتر است بهانه‌جویی را در‌این‌باره کنار بگذارید که راهکارهای این کتاب برای انسانی همچون من مناسب و کارساز نخواهد بود. شما بی‌تردید می‌توانید از دل تک‌تک این راهکارها برای خودتان فرصتی ویژه بیافرینید یا دست‌کم از آن‌ها ایده بگیرید و طرحی نو دراندازید.»

این کتاب حقایقی استثنایی را بر شما آشکار می‌کند. البته دانایی شما در این زمینه فقط و فقط گونه‌ای توانایی نهفته است. در این مرحله، باید به زمین بازی پول‌آفرینی قدم بگذارید و دانشتان را به‌کار بگیرید. در این صورت، پس از مدتی می‌توانید جام قهرمانی پول‌آفرینی را به‌دست آورید.

 

علی شمیسا:

آخرین اثر دکتر شمیسا با عنوان «تازه به دوران رسیده‌ها» نیز در میان کتاب‌های جدید انتشارات نسل نواندیش قرار دارد.

شمیسا در کتاب «تازه‌ به دوران رسیده‌ها؛ رفتارشناسی نوکیسه‌ها» سعی می‌کند بر فرهنگ ایرانی متمرکز شود. وی در این خصوص می‌گوید: « چون من دانش آموخته علم غرب هستم و به آن احترام می‌گذارم اما فلسفه و فرهنگ شرق را دوست دارم چون ما از لحاظ علوم انسانی و معنویت از غرب برتر هستیم. جالب است غربی‌ها مدیتیشن را از شرق یاد گرفته‌اند اما آن را در بسته‌های جذاب به خود ما تحویل می‌دهند. ایرادی که در فرهنگ غربی است این است که موفقیت را فقط به پول و مادی‌گرایی مرتبط می‌دانند و این خطری است که در ادبیات موفقیت وجود دارد. پول خوب است اما باید با معنویت همراه و هماهنگ باشد وگرنه نتیجه‌اش افسارگسیختگی می‌شود.»

تازه به دوران رسیده‌ها سبک زندگی و رفتاری افرادی را نشان می‌دهد که به هر دلیلی در یک شب و بدون تلاش خاصی، به ثروت رسیده‌اند اما آداب اشرافیت را ندارند و به نوعی در جایگاه واقعی خود نیستند.

 

در طول نمایشگاه کتاب کلیه این آثار و دیگر کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش را می‌توانید از غرفه این انتشارات واقع در سالن ناشران بین اللمل A1 راهرو ۲ تهیه کنید.


علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی می‌توانند با عضویت در کانال‌های تلگرام http://t.me/NasleNowAndish و http://t.me/RaazMag  در طول نمایشگاه کتاب از این انتشارات به جای ۱۰ درصد تخفیف نمایشگاهی، ۲۰درصد تخفیف دریافت کنند.

 

همچنین پس از نمایشگاه کتاب، کلیه کتاب‌های این انتشارات از طریق وبسایت نسل نواندیش به آدرس http://naslenowandish.com قابل خریداری هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات نسل نواندیش

انتشارات نسل نواندیش، ناشر کتاب‌های برتر،از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه چاپ و انتشار کتاب آغاز نمود. بسیاری از کتاب‌های مدیریت و موفقیت در مدت کوتاهی بعد از انتشار در کشور مبدأ، توسط مترجمان نسل نواندیش ترجمه و روانه بازار نشر ایران شده و مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]