اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960221248717146

از پرفروشترین های نمایشگاه کتاب:

کتاب «تو کله خر هستی برو پیش» از انتشارات نسل نواندیش

کد: 13960221248717146

https://goo.gl/fkBXXF

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب «تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی» ترجمه نفیسه معتکف که برای اولین بار در ایران همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی شد، پرفروشترین کتاب نمایشگاه کتاب ۹۶ تهران شد.

خانم نفیسه معتکف مترجم کتاب «تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی»

به گزارش روابط عمومی انتشارات نسل نواندیش، کتاب «تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی» ترجمه نفیسه معتکف که برای اولین بار در ایران همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی شد، پرفروشترین کتاب نمایشگاه کتاب ۹۶ تهران شد.
«تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی» کتابی است برای درک قدرت درونی شما که به زبان طنز می تواند کله خری شما را برای رسیدن به اهدافتان نشان دهد!

شاید بهترین معرفی برای این کتاب توجه به این جمله باشد که: 
«خواستن یعنی اینکه روی مبل لم بدهی و بیخیال مجله ورق بزنی. اراده کردن یعنی از جای خودت بلند شوی، آستین همت را بالا بزنی و به دنبال تحقق رؤیاهایت بروی.»

نویسنده در این کتاب به این نکته اشاره می کند که ممکن است زندگی بسیاری از افراد در نقطه ای باشد که بخشی از آن رضایت بخش و در بخشی دیگر از آن رضایت مندی کاملی وجود نداشته باشد اما خبر خوش این است که این کتاب می تواند به افراد کمک کند تا بتوانند برای ایجاد تغییر و تحول در زندگی از «خواستن» به سوی «اراده و عزم راسخ» بروند.
این کتاب راهنمایی است برای مواجه با خودشناسی و قدم گذاشتن در راه بهبود شخصیت. راهنمایی برای ایجاد تحول به گونه ای که شخص بتواند به کودک درون خود توجه کند و در نهایت رسالت واقعی خویش را بیابد. 


در قسمتی دیگر از این کتاب نویسنده می گوید:
«اگر می خواهی زندگی رویایی ات را داشته باشی باید کارهایی را انجام دهی که هرگز نکرده ای.»
این کتاب درباره بیداری بخش هایی از وجود است که شاید مدت هاست از آن بی خبر مانده ایم و از تاثیرگذاری آن در زندگی خود بی خبریم. راهکارهای عملی نویسنده برای برداشتن موانع ذهنی و رسیدن به اهداف می تواند کمکی بزرگ باشد برای اینکه افراد بتوانند به رسالت واقعی خویش پی ببرند. 
نویسنده این کتاب برای رسیدن به موفقیت حقیقی به مسیر شکوفایی معنوی در زندگی شخصی خود روی آورده است و فراز و نشیب ها و درس های خود را در طی این مسیر خودشکوفایی به رشته تحریر در آورده است. 
در قدم اول این کتاب به مسئله ضمیر ناخودآگاه و تاثیر آن بر روی زندگی امروز اشاره می کند و چگونگی رویارویی با آن را به شما نشان می دهد.
سپس درباره برخورد ما با زمان و چگونگی حضور در لحظه راهکارهایی ارایه می دهد.
در فصل پنجم بخش یک به واقعیت وجودی و چگونگی شناخت آن می پردازد و در ادامه فصول شما را یاری می دهد تا به آنچه اکنون هستید عشق بورزید و بتوانید تمامیت خود را دوست بدارید تا از این طریق به منبع توانایی های خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین در این کتاب تمرینهای عملی و بخش هایی وجود دارد که میتوانید به کمک آنها تیترهای تئوری این کتاب را عملی کنید و در واقع آنها را زندگی کنید.
این کتاب توسط جین سینسرو نوشته شده است و نفیسه معتکف آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب در سال 1396 توسط انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است. 

همچنین شما می توانید این کتاب را از غرفه نسل نواندیش در نمایشگاه بین المللی کتاب با 10 درصد تخفیف تهیه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات نسل نواندیش

انتشارات نسل نواندیش، ناشر کتاب‌های برتر،از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه چاپ و انتشار کتاب آغاز نمود. بسیاری از کتاب‌های مدیریت و موفقیت در مدت کوتاهی بعد از انتشار در کشور مبدأ، توسط مترجمان نسل نواندیش ترجمه و روانه بازار نشر ایران شده و مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]