کد: 13960223248816618

فرایندها در نرم‌افزار مایکروسافت داینامیک CRM چگونه انجام می‌شود؟

‫CRM در صنعت بیمه

کد: 13960223248816618

https://goo.gl/2cRGVL

، تهران , (اخبار رسمی): در این ویدئو فرآیندهایی که می‌توان برای صنعت بیمه تعریف کرد و هم‌چنین چگونگی مدیریت این فرآیندها توضیح داده شده است.

‫CRM در صنعت بیمه

گزارش‌های کاربردی و متنوع با استفاده از هوش تجاری (BI) امکان دیگری است که مایکروسافت داینامیک CRM برای شما فراهم می‌آورد.

راهکارهای نرم افزار مایکروسافت داینامیک CRM راه‌گشای صنایع و سازمان‌های مختلف است. در این مقاله می‌خواهیم در مورد صنعت بیمه اطلاعات بیشتری از این راهکار ارائه دهیم.

ویدئوی «یک روز زندگی» نشان می‌دهد که چگونه یک شرکت بیمه‌ای به مشتریان خود خدمات عالی ارائه می‌دهد و یک داستان موفقیت را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

در این ویدئو فرآیندهایی که می‌توان برای صنعت بیمه تعریف کرد و هم‌چنین چگونگی مدیریت این فرآیندها به تفصیل توضیح داده شده است. چگونگی نحوه تعامل با بیمه شده و پاسخگویی به او در جهت افزایش رضایت‌مندی و بهبود خدمات پس از فروش از جمله مزایای راهکار بیمه‌ای پیاده‌سازی شده بر بستر مایکروسافت داینامیک سی آر ام است.

گزارش‌های کاربردی و متنوع با استفاده از هوش تجاری (BI) امکان دیگری است که مایکروسافت داینامیک CRMM برای شما فراهم می‌آورد. بیمه شده به‌راحتی از طریق کانال‌های ارتباطی مختلف با نرم افزار وارد تعامل می‌شود و از تمام مراحل پیشرفت درخواست خود در لحظه آگاه می‌شود.

برای مشاهده ویدئو کلیک کنید. 

مزایایی که راهکار مدیریت ارتباط با مشتری برای صنعت بیمه خواهد داشت عبارتند از:

  • تسهیل تعاملات از انواع کانال‌های ارتباطی
  • شفاف کردن فرآیندهای کسب‌وکار برای عاملان
  • ایجاد محیطی خاص برای هر مشتری
  • ابزارهای هوش تجاری قدرت‌مند برای دست‌یابی سریع به داده‌های کلیدی

شرکت سامانه‌های مدیریت (حرفه‌ای‌ترین شرکت ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری در ایران) آماده‌ ارائه‌ راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در صنایع مختلف کشور است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.