کد: 13960225249106547

داستان زندگی‌تان را از نو بنویسید

کتاب «راز سایه» دبی فورد منتشر شد

کد: 13960225249106547

https://goo.gl/UwRxwT

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب «راز سایه» به نگارش «دبی فورد» و ترجمه «دکتر فرزام حبیبی اصفهانی» توسط انتشارات لیوسا به بازار نشر عرضه شد.

راز سایه / دبی فورد / دکتر فرزام حبیبی اصفهانی / نشر لیوسا

داستان هر یک از ما مجموعه‌ای است سرشار از احساسات، باورها و نتیجه‌گیری‌هایی که در طول زندگی با آن‌ها روبه‌رو می‌شویم. داستان ما سنگین است زیرا در ضمیر ما حک شده و ضمیر همواره جدی و ساعی است.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از انتشارات لیوسا در سایه تمام داستان‌های ما رازی بزرگ نهفته است. این راز کلید آزادسازی شکوه و عظمت ما را در بردارد. راز ما نگهبان شادی بی‌پایان، امکانات نامحدود و برکات الهی است. عظمت و شکوه و نور ما چنان ارزش‌مند است که با تمام وجود به محافظت از آن می پردازیم. راز سایه شما را برای دیدن داستان‌تان راهنمایی خواهد کرد. در ادامه گزیده‌ای از این کتاب به اختصار انتخاب و برای جذب خوانندگان آورده شده است.

 

چرا به داستان‌تان می چسبید؟

یک بار داستانی در مورد زنی خواندم که در دریاچه‌ای شنا می‌کرد در حالی که سنگی در دست داشت. وقتی به وسط دریاچه رسید، وزن سنگ رفته‌رفته او را به زیر آب کشید. مردمی که از ساحل نظاره‌گر او بودند، فریاد زدند: آن سنگ را رها کن. اما آن زن هم‌چنان سنگ را در دست داشت و رفته‌رفته غرق می‌شد. مردم با صدای بلندتر فریاد زدند: آن سنگ را رها کن. اما باز هم آن زن با در دست داشتن سنگ، می‌کوشید شنا کند و خود را نجات دهد. مردم دوباره از او خواستند که سنگ را رها کند. زن که از نظرها پنهان شده بود، برای آخرین بار صدایش به گوش رسید که می‌گفت: نمی‌توانم، این سنگ مال من است.

هر یک از ما داستانی داریم که منحصر به خودمان است و همانند اثر انگشت، ما را از دیگران متمایز می‌کند. محتویات این داستان مملو از رویدادها و افرادی است که  هر یک اثری در زندگی‌مان بر جای گذاشته و در روح‌مان تاثیرگذار بوده است. چه زندگی‌مان تحت‌تاثیر والدینی خوب بوده است چه تحت تاثیر نوعی بیماری در دوران کودکی و چه آموزگاری تاثیرگذار، هر یک از این‌ها در وجود ما ریشه دوانده و به بخشی جدایی‌ناپذیر از وجودمان تبدیل شده است. نتیجه حاصل از این رویدادها و درکی که از آن پدید می‌آید به بخشی از روح و وجودمان تبدیل می‌شود و متن داستان زندگی‌مان را می‌سازد.

می‌خواهم به شما اطمینان دهم که داستان‌تان بد و ناخوشایند نیست. در واقع بسیار احتمالا ارزش‌مندترین دارایی‌تان محسوب می‌شود. اما بسیار حیاتی است بدانید که این داستان برای‌تان محدودیت پدید می‌آورد و اجازه نمی‌دهد به نفس متعالی و کامل خود دست یابید. ولی به محض این‌که آن را بشناسید، با آن کنار بیایید و بخش‌های ارزش‌مند آن را کشف کنید و بیرون آورید، می‌توانید از افکار کم‌ارزش بیرون آیید و به سوی دست‌یابی به رویاهای ارزش‌مند و پرشکوه‌تان گام بردارید.

داستان هر یک از ما مجموعه‌ای است سرشار از احساسات، باورها و نتیجه‌گیری‌هایی که در طول زندگی با آن‌ها روبه‌رو می‌شویم. داستان ما سنگین است زیرا در ضمیر ما حک شده و ضمیر همواره جدی و ساعی است.

کم‌تر پیش می‌آید که ضمیر آدمی دجار عشق و شوری کودکانه شود. زیرا معمولا به نکات منفی توجه دارد و داستان‌مان بر اساس چه می‌شد، باید چه کار می‌کردم، یا ممکن بود چه اتفاقی بیفتد، پایه‌ریزی می‌‌شود.

راز سایه شما را برای دیدن «داستان‌تان» که با توصیف خود واقعی شما آغاز نمی‌شود، راهنمایی خواهد کرد. این بخشی کوچک از وجود شماست که شما را وا می‌دارد رفتارهای همیشگی‌تان را تکرار و موفقیت و عشق و آرامش درونی‌تان را محدود کنید. برای کم‌رنگ کردن نیروی این داستان‌ها باید تمایل داشته باشید کشمکش‌های روزانه برای خود واقعی بودن‌تان را تجربه کنید، زیرا تنها هنگامی می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید که آن را به همان صورتی که هست بپذیرید. سپس درخواهید یافت که ایستادن بر بالاترین «خودِ باشکوه» چه مفهومی دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات لیوسا

شرکت نشر و پخش درسا با پیشینه‌ی بیش از سی سال سابقه فعالیت در زمینه ی نشر و توزیع کتاب و تولید بیش از هفتصد عنوان کتاب در زمینه های گوناگون و نیز دارا بودن بیش از سه هزار عنوان کتاب با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و کتابخوانی و عرضه‌ی عناوین ارزشمند به قلم نویسندگان ایرانی و خارجی، فهرستی از بهترین آثار را در اختیار فارسی‌زبانان در سراسر جهان قرار می‌دهد.

منتشر شده در سرویس های:

رسانه‌ها | نشریات و کتاب

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.