کد: 13960225249126376

با یکپارچه سازی شبکه قنادی های منتخب در تهران ممکن شد:

خرید اینترنتی کیک از تمام نقاط شهر تهران

کد: 13960225249126376

https://goo.gl/bOFLNJ

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با نیمه شعبان، با توسعه زنجیره قنادی های نمونه در شهر تهران، امکان خرید اینترنتی کیک با امکانات منحصر بفرد که پیش از این برای برخی از مناطق شهر تهران ممکن بود، برای تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران ممکن شد.

مهندس مهدی بهرامی، مدیر توسعه بازار کیک ساز

در گذشته جهت سفارش کیک باید با داشتن یک عکس پرینت شده به قنادی مراجعه می کردید درحالی که در این سامانه کاربران می توانند جزییات کیک را چه از حیث ظاهر و چه از نظر مواد بکار رفته یک به یک مشخص کنند.

به گزارش وبسایت کیک ساز  و به نقل از مدیر توسعه بازار این سایت، با عقد قرارداد همکاری مشترک با تعدادی از قنادی های معتبر و ممیزی شده در سطح تهران، محدودیت های پیشین مشتریانی که به علت دوری از محدوده امکان خرید آنلاین و تحویل درب منزل کیک های سفارشی این مجموعه را نداشتند مهیا شد. براساس این گزارش، ویژگی منحصر به فرد این مجموعه در طراحی کیک توسط کاربر، جایگاه ویژه ای در بین خریداران کیک در تهران پیدا کرده است؛ این ویژگی ممتاز در کنار حمل و تحویل در محل که اکنون برای تمام نقاط شهر تهران ممکن شده است، یکی از نمونه های جالب استفاده از فناوری اطلاعات در سبک زندگی مدرن شهری است.

در پاسخ به مزیت های سفارش آنلاین نسبت به سفارش های حضوری رایج، مهدی بهرامی گفت: مزیت های فن آوری اطلاعات در دنیا امروز بر کسی پوشیده نیست. از کاهش زمان تلف شده در رفت و آمد و ترافیک گرفته تا دسترسی شبانه روزی از هر مکان بدون معطلی در صف های رسیدگی به درخواست مشتریان. اما آنچه سرویسی مانند خدمات کیک ساز را متفاوت می کند، امکانات طراحی است که پیش از این به این سادگی ممکن نبود. در نظر بگیرید شما سابق بر این برای سفارش کیک باید یا از آلبوم های فروشنده انتخاب می کردید یا با داشتن یک عکس پرینت شده به قنادی مراجعه می کردید. درحالی که در این سامانه کاربران می توانند جزییات کیک را چه از حیث ظاهر و چه از نظر مواد بکار رفته یک به یک مشخص کنند.

وی در ادامه با اشاره به روند دیجیتالی شدن فعالیت های مکانیکی در دنیا، در خصوص سیاست های کلی محموعه افزود: رویکرد کلی مجموعه کیک ساز مشتری مداری است و تمام تلاش همکاران ما در این مجموعه ایجاد شرایطی است که کیک را به مشتریان ارایه دهیم که جشن آن ها را بیاد ماندنی تر کند. از این رو انتخاب تامین کنندگان و قنادی ها با وسواس و دقت خاصی صورت می گیرد. با توجه به جوان بودن این مجموعه و رشد سریعی که به خصوص در یک سال گذشته تجربه کرده ایم، علیرغم حجم زیاد فعالیت، سعی کردیم رضایت کامل مشتریان جلب شود. اکنون بسیاری از خریدارانی که قبلا کیک تولد از کیک ساز خریداری کرده بودند، اکنون به معرفی نزدیکانشان برای تهیه کیک عروسی و کیک برای جشن های بزرگ اقدام می کنند که این نشان از افزایش اعتماد مردم به فروش های اینترنتی است.
درخصوص سایت های رقیبی که در زمینه فروش کیک ایجاد شده اند افزود: ما از رویارویی با مجموعه های قوی که بتوانند محصولات با کیفیت به دست مشتریان برسانند، استقبال می کنیم و علاوه بر این که این خود موجب رشد مجموعه ها می شود، در فضای رقابتی، مزیت های کیفی بهتر نمایان می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیک ساز

کیک ساز دات کام، بیش از آنکه یک سایت خرید اینترنتی کیک است، به ابزار های طراحی برای دریافت سلیقه مشتریان در خصوص طراحی کیک پرداخته است. کاربران کیک ساز، می توانند متناسب با مراسم و ذایقه خود و مهمانان‌شان، کیکی با طعم و طراحی ظاهری منحصر به فرد طراحی کنند و آن را سفارش دهند. تولید کیک های طراحی شده، توسط قنادی های حرفه ای، در شرایطی کاملا بهداشتی و با مواد اولیه مرغوب صورت می گیرد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.