کد: 13960308250276618

پیاده‌سازی موفق CRM توسط سامانه‌های مدیریت در آهن آن‌لاین

کد: 13960308250276618

https://goo.gl/oAEwtU

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سامانه‌های مدیریت ضمن خرسندی از پیاده‌سازی موفق سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در این سازمان، دست‌یابی به اهداف را همواره بخشی جدایی‌ناپذیر از رویکرد خود در پیاده‌سازی پروژه‌های CRM می‌داند.

‫جشن تولد دو سالگی CRM در آهن آنلاین

شرکت آهن آن‌لاین با هدف ایجاد دموکراسی قیمت در چارچوب شفاف‌سازی قیمت شکل گرفت.

شرکت آهن آن‌لاین با هدف ایجاد دموکراسی قیمت در چارچوب شفاف‌سازی قیمت شکل گرفت. زمینه فعالیت این شرکت، آهن‌آلات ساختمانی، صنعتی و سایر محصولات و خدمات مرتبط است. به‌ دنبال رشد و توسعه شرکت آهن آن‌لاین، نیاز به ایجاد یک ساختار استاندارد و منسجم اطلاعاتی و مدیریتی برای حرکت به سوی یک شرکت مستحکم و توان‌مند برای آهن‌آن‌لاین مطرح شد. در این مسیر با همکاری مشترک و صمیمانه دو شرکت آهن آن‌لاین و سامانه‌های مدیریت، تمام فرآیند فروش آهن‌ آن‌لاین از زمانی که یک مشتری درخواست پیش فاکتور را می‌دهد تا زمانی که فاکتور نهایی برای مشتری ارسال می‌شود، به طور موفقیت‌آمیز پیاده‌سازی شد. 

همکاری سامانه‌های مدیریت با شرکت آهن‌ آن‌لاین، از حدود دو سال پیش برای رفع چالش‌هایی هم‌چون فقدان یکپارچگی بین نرم ‌افزارهای موجود، حجم بالای تقاضا و ازدست‌رفتن بسیاری از اطلاعات ارزش‌مند، بهبود مدیریت فرآیند و کنترل تماس‌ها، بهبود امکان تشخیص انحراف عملکردها و مدیریت اهداف فروش، مدیریت وظایف و ... آغاز شد و پس از شناخت، تحلیل و بررسی سیستمی توسط متخصصان شرکت سامانه‌های مدیریت، سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان آهن آن‌لاین پیاده‌سازی و مورد بهره‌برداری سازمان قرار گرفت. 

برخی از دستاوردهای حاصل از پیاده‌سازی و استقرار نرم افزار CRM شامل افزایش حجم فروش، افزایش سود، کاهش هزینه‌های بازاریابی و فروش، افزایش رضایت مشتریان، بهبود عملکرد نیروی انسانی، تسهیل فرآیندهای عملیاتی سازمان و به وجود آمدن فرهنگ سازمانی مولد و اثربخش است.

اول اسفندماه 1395 جشنی به مناسبت دو سالگی پیاده‌سازی نرم‌افزار CRM، با حضور مدیران شرکت سامانه‌های مدیریت در محل شرکت آهن آن‌لاین برگزار شد تا علاوه بر تأکید بر آنچه گذشته است بر توسعه و نهادینه‌سازی هر چه بیش‌تر آن برای موفقیت‌های آتی گام بردارند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.