کد: 13960310250617257

سیمنار تخصصی و کاربردی فن بیان و ثروت صدا با تدریس استاد فرزانه معصومیان، مجری برجشته صدا و سیما

برگزاری سمینار تخصصی و کاربردی فن بیان و ثروت صدا در گرگان

کد: 13960310250617257

https://goo.gl/gRV1NQ

، گرگان , (اخبار رسمی): کلینیک اقتصادی، مالی مهرکام سمینارتخصصی و کاربردی، تحت عنوان فن بیان و ثروت صدا با تدریس استاد فرزانه معصومیان، مجری و گوینده برجسته صدا و سیما در 14 تیر 96 در گرگان برگزار می‌نماید.

سمینار تخصصی و کاربردی فن بیان و ثروت صدا

به گزارش روابط عمومی کلینیک مهرکام،  سمینار فن بیان و ثروت صدا برای اولین بار در گرگان توسط استاد فرزانه معصومیان،مجری برجسته صدا و سیما تدریس خواهد شد.

حسین بادی، مدیر عامل کلینیک مهرکام و مدیر اجرایی این سمینار، در مورد ضرورت‌های برگزاری این رویداد گفت: در جهان امروز و روابط پیچیده مهارت های فن بیان و سخنوری جزو مهارت لازم برای هر فرد بدون محدودیت سنی و شغلی است که ضروری است آموزش داده شود.

وی در زمینه موارد مطرح شده در این سمینار افزود: سیمنار تخصصی و کاربردی فن بیان و ثروت صدا میتواند فرصت مناسبی را برای علاقمندان در این مباحث پدید آورد.

استاد فرزانه معصومیان، مجری و گوینده خبر صدا و سیما، گوینده برتر در 4 جشنواره خبر، عنوان بهترین گوینده خبر در رادیو جوان را در کارنامه خود دارا هستند، به عنوان مدرس این دوره برگزیده شده‌اند.

گفتنی است سمینار تخصصی و کاربردی فن بیان و ثروت صدا با تدریس استاد فرزانه معصومیان، در 14 تیر 96 در گرگان برگزار می‌شود و علاقمندان به شرکت در این سمینار می‌توانند بصورت اینترنتی از طریق لینک  mehrkam.com/register-hamayesh-seminar.html و یا با تماس با شماره 01732327923  اقدام به تهیه بلیط  نمایند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک اقتصادی، مالی مهرکام

کلینیک اقتصادی، مالی نمایندگی بیمه نوین کانون آگهی و تبلیغاتی آموزشگاه فنی و حرفه ای پایگاه استنادی علمی و پژوهشی کلینیک مشاوره مدیریت و موفقیت کلینیک استعدادیابی و آنالیز توسعه فردی

منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.