اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960322251620090

هدف‌گیری مجدد محصولات؛ سرویس مورد نیاز فروشگاه‌های اینترنتی

کد: 13960322251620090

https://goo.gl/QEVY2o

، تهران , (اخبار رسمی): ای‌نتورک به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تبلیغات آنلاین، امکان هدفمندی جزئی تبلیغات را بر اساس دسته بندی‌هایی مانند: موضوع سایت‌ها، محل جغرافیایی کاربران، نوع سیستم عامل و حتی محدوده زمانی را فراهم کرده است که اینک امکان هدف‌گیری مجدد محصولات را نیز به خدمات تبلیغات آنلاین خود افزوده است.

سرویس مورد نیاز فروشگاه‌های اینترنتی

هدف‌گیری مجدد محصولات این امکان را می‌دهد محصولاتی را که افراد در فروشگاه آنلاین شما مشاهده کرده‌اند مجدد به طور خودکار در سراسر محیط اینترنت به آنها نمایش دهید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ای‌نتورک، با رشد دنیای فناوری و حضور مشتریان در محیط‌های آنلاین، طبیعی است که کسب‌وکارها نیز بخواهند در جایی باشند که مشتریان و مخاطبان آنها حضور دارند. بنابراین شکل جدید تبلیغات روی موبایل، اینترنت و سرویس‌های جانبی آنها به وجود آمد. در گذشته تنها روش‌های تبلیغاتی شامل بیلبورد،روزنامه و رادیو تلویوزیون بود. این روش‌های سنتی مزایا و معایب خود را داشتند و کسب‌وکارهای مختلفی از آنها استفاده می‌کردند.اکنون با روند رشد دنیای فناوری و حضور مشتریان در محیط‌های آنلاین طبیعی است که کسب‌وکارها نیز بخواهند در جای باشند که مشتریان و مخاطبان آنها حضور دارند.بنابراین شکل جدید تبلیغات روی موبایل، اینترنت و سرویس‌های جانبی آنها به وجود آمد. تبلیغات آنلاین به روش‌های مختلف مانند بنر، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و غیره در حال اجرا است و مهم‌ترین مزیتی که این روش‌ها برای برای صاحبان کسب‌وکار به ارمغان آورده امکان ردگیری و آنالیز و البته هدفمند بودن این نوع تبلیغات است.

اینتورک به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تبلیغات آنلاین امکان هدفمندی جزیی تر را بر اساس دسته بندی هایی مانند: موضوع سایتها، محل جغرافیایی کاربران، نوع سیستم عامل و حتی محدوده زمانی را فراهم کرده است و امروز نیز سرویس جدیدتری به نام هدفگیری مجدد محصولات را ارایه می‌دهد.

 

هدف‌گیری مجدد محصولات (Re-targeting on Product):

هدف‌گیری مجدد محصولات این امکان را می‌دهد محصولاتی را که افراد در فروشگاه آنلاین شما مشاهده کرده‌اند مجدد به طور خودکار در سراسر محیط اینترنت به آنها نمایش دهید.برای مثال بعد از ورود کاربران به یک فروشگاه آنلاین و مشاهده چند کالا در ادامه ممکن است بدون خرید از سایت خارج شوند. در اینجا به سادگی قادر خواهید بود همان محصولات مشاهده شده و مور علاقه کاربر را در سایر وب‌سایت‌های فارسی مجدد به آنها نمایش دهید. آمار نشان می‌دهد افرادی که از وب‌سایت شما خرید می‌کنند، اغلب کسانی هستند که برای بار دوم یا چندم به وب‌سایت شما آمده‌اند. پس شما می‌توانید با افزایش این افراد، نرخ فروش یا نرخ تبدیل (Conversion Rate) خود را افزایش دهید. ای‌نتورک همسو با رشد صنعت تبلیغات آنلاین، امکان استفاده از این سرویس جدید را برای مشتریان و تبلیغ‌دهندگان فراهم آورده است و تمامی کسب‌وکارهای ارایه دهنده محصولات و خدمات می‌توانند نسبت به ایجاد و راه‌اندازی این نوع کمپین اقدام کنند.

 

ویژگی‌های اصلی سرویس هدفگیری مجدد محصولات:

  • دسترسی به خریداران بیشتر: نمایش محصولات مورد علاقه کاربران در سراسر شبکه تبلیغات ای‌نتورک (شبکه‌ای به گستردگی ۶ میلیارد نمایش بنر در ماه)
  • هدفگیری مجدد کاربران برای فروش محصولات:یادآوری و نمایش مجدد نام برند شما در کنار نمایش محصولات برای هدف گیری مجدد کاربران
  • سادگی پیاده سازی برای مدیران سایت:با دقیق‌ترین سیستم هدفمندی تنها چند کلیک فاصله دارید و به راحتی برای فروشگاه آنلاین شما پیاده سازی می‌شود.

ای‌نتورک برای مشتریانی که از تاریخ 21 خرداد ۱۳۹۶ تا تاریخ 31 خرداد ۱۳۹۶ نسبت به راه‌اندازی کمپین هدف‌گیری مجدد محصولات اقدام کنند ٪۱۰ تخفیف در نظر گرفته است. همین حالا می‌توانید از این تخفیف استفاده کنید.

علاقه‌مندان برای استفاده از خدمات ای‌نتورک در این زمینه می‌توانند به سایت آن به آدرس anetwork.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای‌نتورک ( Anetwork )

Anetwork یک فراهم کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در سال 89 و براساس نیاز جامعه به تبلیغات در فضای مجازی سرویسی جدید را ایجاد کرد تا آگهی دهندگان بتوانند تبلیغات در فضای مجازی را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]