اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960324251867321

جذب نمایندگی فعال فروش نرم‌افزار حسابداری حسابگر

کد: 13960324251867321

https://goo.gl/KtMGhM

، تهران , (اخبار رسمی): بخش توسعه شرکت شایگان‌سیستم تولید کننده نرم‌افزار حسابداری حسابگر در نظر دارد در شهرهای کیش، قشم، کرمانشاه، شهرکرد، یاسوج، سنندج، خرم آباد و ایلام نماینده فعال فروش جذب در زمینه فروش این نرم‌افزار جذب کند.

جذب نمایندگی فعال فروش نرم افزار حسابگر

به گزارش روابط عمومی شرکت شایگان‌سیستم، فعالیت های این شرکت از سال 1370 با تولید نرم‌افزار جامع و یکپارچه حسابگر شامل بخش‌های مالی، انبار، خرید و فروش، چک و ... آغاز گردیده و به‌ طور مستمر درحال ارتقاء و به‌روزرسانی می‌باشد.

شرکت شایگان‌سیستم طی سا‌‌ل‌ها فعالیت، نرم‌افزارهای تخصصی در زمینه‌های امور مالی، انبارداری، امور تولیدی، حقوق و دستمزد، حسابداری اموال، امور پخش و ... را به محصولات خود افزوده است.

کاربران نرم‌افزارهای شرکت شایگان‌سیستم در سراسر ایران و کشورهای همسایه گسترده‌اند و در زمینه های متنوع صادرات و واردات، صنایع تولیدی و بسته‌بندی، پخش، آموزشی، فرهنگی، بازرگانی، خدماتی و ... مشغول به فعالیت می‌باشند.

شرکت شایگان سیستم، امکانات ویژه‌ای را به نرم افزارهای پخش خود افزوده است که با نصب بر روی تلفن های هوشمند، خصوصاً در پخش عمده و مویرگی امکان درج مستقیم سفارش و صدور فاکتور در محل مشتری را برای تیم فروش میسر می‌سازد.

شرکت شایگان‌سیستم از ابتدای فعالیت خود، تولید نسل اول محصولات را تحت Dos، نسل دوم نرم‌افزار تحت Windows و در سال‌های اخیر نسل سوم نرم افزار مبتنی بر Web (Cloud based یا پردازش ابری) و سرویس‌های تحت‌وب (Web Service) ارائه نموده است.

بسته های نرم‌افزاری شرکت شایگان‌سیستم دارای قفل سخت افزاری، سی دی نصب اتوماتیک و کتاب آموزشی می‌باشند و راه اندازی آن بسیار ساده است و کاربران شرکت از خدمات پس از فروش بهره‌مند می‌شوند.

در راستای سیاست‌های توسعه بازار شرکت و همچنین خدمت‌رسانی مطلوب به کاربران گرامی، شایگان سیستم قصد دارد در شهرهای کیش، قشم، کرمانشاه، شهرکرد، یاسوج، سنندج، خرم آباد و ایلام نمایندگی فعال فروش اعطا کند.

متقاضیان می‌توانند درخواست خود را جهت همکاری در فروش محصولات شرکت به نشانی [email protected] ارسال و یا فرم پذیرش نمایندگی را در سایت شایگان سیستم به این آدرس  تکمیل کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۶۵۵۰۲۱ داخلی ۱۲۶ تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شایگان سیستم

شرکت شایگان سیستم تولیدکننده نرم افزارهای یکپارچه مالی با نام تجاری حسابگر (Cyber Account) میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]