کد: 13960403252736618

ابزار بازاریابی، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت قوی‌تر شد:

یکپارچگی داینامیک 365 و لینکدین توسط مایکروسافت

کد: 13960403252736618

https://goo.gl/whEDR7

، تهران , (اخبار رسمی): به تازگی کاربرانی که هر دو سیستم مایکروسافت 365 و لینکدین را با هم در اختیار دارند، می‌توانند اطلاعات به دست آمده از پروفایل حساب کاربری افراد را در بخش سرنخ، اشخاص، حساب شرکت و فرصت‌ها در قسمت فروش نرم‌افزار مایکروسافت داینامیک 365 مشاهده کنند.

یکپارچگی داینامیک 365 و لینکدین توسط مایکروسافت

سازمان‌ها به وسیله داینامیک 365 می‌توانند خدمات متنوعی را به مشتریانشان ارائه دهند و یک تجربه هوشمند را برای آنها به ارمغان بیاورند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سامانه‌های مدیریت، مدتی پیش مایکروسافت محصول جدید خود را تحت عنوان مایکروسافت داینامیک 365 به بازار عرضه کرد. در واقع این محصول، برخی از قابلیت‌های نرم افزارهای ERP و CRM مایکروسافت را با هم ادغام کرده است. با توجه به روند رو به رشد شبکه‌های اجتماعی و فراگیر شدن آنها در بین افراد و همچنین خریداری شبکه اجتماعی لینکدین (Linkedin) توسط شرکت مایکروسافت در سال قبل، مایکروسافت بر آن شد تا این محصول جدید خود را با شبکه کسب‌وکار لینکدین یکپارچه کند.  

سازمان‌ها به وسیله داینامیک 365 می‌توانند خدمات متنوعی را به مشتریانشان ارائه دهند و یک تجربه هوشمند را برای آنها به ارمغان بیاورند. این کار با دسترسی به تمام داده‌ها در سراسر شرکت برای کمک بهتر به تصمیم‌گیری سریع‌تر و دستیابی به نتایج مطلوب‌تر اتفاق می‌افتد. 

در حال حاضر داینامیک 365 برای فروش بیشتر، به کمک فروشندگان با تجربه آمده است. به عنوان مثال، با استفاده از بینش مشتری و اطلاعات به دست آمده از طریق آن، فرایند قیمت‌گذاری دقیق‌تر می‌شود تا جایی که حتی برای ارائه تخفیف هم به کمک فروشندگان می‌آید. 

کاربرانی که هر دو سیستم (مایکروسافت 365 و لینکدین) را با هم در اختیار دارند می‌توانند اطلاعات به دست آمده از پروفایل حساب کاربری افراد را در بخش سرنخ، اشخاص، حساب شرکت و فرصت‌ها (در قسمت فروش) مایکروسافت داینامیک 365 مشاهده کنند. به طوری که اطلاعات به‌روزرسانی شده در شبکه کسب‌وکار لینکدین به صورت همزمان در مایکروسافت CRM وارد می‌‍شود و این روال برعکس هم اتفاق خواهد افتاد. 

در قسمت استخدام نیز مایکروسافت داینامیک 365 با یکپارچگی اطلاعات به کمک شرکت‌ها برای جذب نیروی کار آمده است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.