اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960418253967390

آچارفرانسه، استارتاپی برای انجام کارها و خدمات روزمره منزل

کد: 13960418253967390

https://goo.gl/1P3zBP

، تهران , (اخبار رسمی): نیازی نیست که برای هر کدام از خدمات منزل دنبال یک تامین کننده خوب بگردید، آچارفرانسه تمام این خدمات را به صورت جامع و یکپارچه ارائه می کند. به تازگی از اپلیکیشن آچارفرانسه هم رونمایی شده است که کار سفارش انواع خدمات منزل را برای همه راحت‌تر کرده است.

آچارفرانسه، اتفاق خوب این روزهای استارت اپ های ایرانی

آچارفرانسه برای این آمده که دغدغه کارهای خانه را از شما بگیرد به جای اینکه از در و همسایه سراغ نیروی نظافتچی مطمئن یا لوله کش و الکتریکی ماهر بگیرید، تمام خدمات منزل فقط با چند کلیک در اختیار شماست

به گزارش سایت آچار فرانسه، زمانه مدرن سبک زندگی مدرن می‌خواهد. بسیاری از کارهایی که در گذشته به سختی انجام می‌شد حالا به راحتی صورت می‌پذیرد، برعکس در بسیاری از مواقع هم نحوه ی انجام کارها عوض شده است. یکی از کارهای پر دردسر این روزها انجام کارهای مربوط به خانه است: از نظافت و پذیرایی گرفته تا تعمیر و بازسازی. در این روزها که ترافیک و فشار کار امان همه را بریده، در بسیاری از خانه‌ها گاه تعویض یک شیر آب که چکه می‌کند یا لامپی که سوخته، سرویس کولر در  آستانه ی فصل گرم، رسیدگی به گیاهانی که حالشان خوب نیست یا نظافت منزل، روزها طول می‌کشد. آقا و خانم خانه‌ای که شاغلند، پدر و مادری که تنها بار زندگی را به دوش می‌کشند، جوانی که  تنها زندگی می‌کند، هیچ کدام وقت و حوصله‌ای برای انجام این خدمات منزل و خرده کاری‌ها ندارند.

آچارفرانسه برای این آمده که دغدغه کارهای خانه را از شما بگیرد به جای اینکه از در و همسایه سراغ نیروی نظافتچی مطمئن یا لوله کش و الکتریکی ماهر بگیرید، تمام خدمات منزل فقط با چند کلیک در اختیار شماست. نیازی هم نیست که برای هر کدام از این خدمات منزل دنبال یک تامین کننده خوب بگردید، آچارفرانسه تمام این خدمات را به صورت جامع و یکپارچه ارائه می‌کند. این سهولت در دسترسی به خدمات در دنیای مدرن امروز و با ابزار فناوری اطلاعات ممکن شده است.

اما این سوال پیش می‌آید که چطور به نیروهای معرفی شده توسط آچارفرانسه اطمینان کنیم و آنها را در خانه راه بدهیم؟ باید گفت که در مقایسه با مدل‌های سنتی وقتی شما از آچارفرانسه نیروی خدماتی می‌خواهید خیالتان از این قضیه راحت است که این افراد قبلا سابقه شان چک و هویتشان احراز شده است. همچنین علاوه بر بررسی سلامت اخلاقی و  برگزاری دوره‌های آموزشی و نظرسنجی و نظارت، کیفیت کار را نیز تضمین می‌کنند.

آچارفرانسه با دسترسی به تعداد زیادی از نیروهای خدماتی یا همان آچار، این امکان را دارد که کار را به نزدیکترین و بهترین آچار ممکن ارجاع دهد، در نتیجه شما در مقایسه با حالت‌های دیگر هزینه کمتری می‌پردازید. با توجه به نظرسنجی از تک تک مشتریان، آچارها می‌دانند که اگر امتیاز بالایی نگیرند ارجاع کار به آنها با مشکل مواجه شده و در نتیجه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از چنین سرویسی برای خدمات منزل این است که شما هر زمان که بخواهید می‌توانید ثبت سفارش کنید، فرقی نمی‌کند که 3 نصف شب باشد که همه خوابند یا وسط جلسه هنگام گوش دادن به غرغرهای رییس! فقط با چند کلیک سفارش شما ثبت می‌شود. اگر امکان یا حوصله دسترسی به اینترنت را هم ندارید پشتیبانی آچارفرانسه تا 12 شب سفارشات شما را به صورت تلفنی ثبت می‌کند. 26400457 برای همین منظور درنظر گرفته شده است.

در نهایت شما این راحتی خیال را دارید که اگر به هر دلیلی هم از کیفیت انجام کار راضی نبودید آچارفرانسه هست تا ضمن رسیدگی به نارضایتی شما سرویس را تکرار کند. همچنین برای کارهایی مثل نظافت منزل و پذیرایی مشکل قیمت گذاری حل شده و از قبل شما از طریق نرم افزار مطلع میشوید. دیگر نیازی به چانه زنی نیست. 

اما خبر خوب جدید برای تهرانی‌ها این است که علاوه بر وبسایت  www.achareh.ir که از سال گذشته به ثبت سفارش مشتریان پرداخته، این روزها از اپلیکیشن آچارفرانسه هم رونمایی شده است. برای سفارش انواع خدمات منزل شما هم می‌توانید در وبسایت ثبت نام کنید و هم اگر گوشی هوشمند اندرویدی دارید با نصب اپلیکیشن این کار را انجام دهید. این اپلیکیشن ثبت سفارش را از حالت قبلی بسیار راحت تر و سریع تر کرده است و از لینک http://www.achareh.ir/#app قابل نصب و دانلود است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آچارفرانسه

آچارفرانسه با دسترسی به تعداد زیادی از نیروهای خدماتی یا همان آچار، این امکان را دارد که کار را به نزدیکترین و بهترین آچار ممکن ارجاع دهد، در نتیجه شما در مقایسه با حالت های دیگر هزینه کمتری می پردازید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]