اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960420254077321

معرفی نرم افزار فروشگاهی حسابگر محصول شرکت شایگان سیستم

کد: 13960420254077321

https://goo.gl/6TZ7Fr

، تهران , (اخبار رسمی): نرم‌افزار فروشگاهی حسابگر محصول شرکت شایگان سیستم است که امکاناتی مانند خرید و فروش با مرجوعی‌ها، پیش‌فاکتور و سفارش، حسابداری، دریافت و پرداخت، دفتر چک و دفتر قسط و ... با انواع گزارش‌های مناسب شرکت‌های بازرگانی و خدماتی و هم‌چنین صنوف و مراکز فروش مانند فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها دارد.

نرم افزار فروشگاهی حسابگر

پارامترهای متنوع و کاربردی در قسمت‌های مختلف نرم افزار فروشگاهی همانند عمومی، حسابداری، فروش، صندوق‌های پرفروش موجب انعطاف‌پذیری بالای آن شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شایگان سیستم، مهم‌ترین امکانات نرم‌افزار فروشگاهی حسابگر به شرح زیر است:

•    موجودی کالا و انبارداری
•    پیش‌فاکتور و سفارش فروش، سفارش خرید، فاکتور خرید و فروش و برگشتی‌ها
•    امکانات مالی همراه با گزارش‌های مربوطه
•    دفتر چک با گزارش‌های متنوع و هشدار سررسید چک‌ها
•    گزارش فصلی خرید و فروش دارایی و ارزش افزوده
•    گزارش‌های متنوع فروش و برگشتی‌ها، سود و زیان و گردش موجودی‌ها
•    تولید و چاپ بارکد، ارتباط با دستگاه کارت‌خوان بانکی، نصب به صورت هوشمند، طراحی گزارش‌ها، سرعت در کار با فاکتورها با ابزار تخته کلید و کلید کالاهای پرفروش، انبارگردانی و ...
پارامترهای متنوع و کاربردی در قسمت‌های مختلف نرم افزار فروشگاهی همانند عمومی، حسابداری، فروش، صندوق‌های پرفروش موجب انعطاف‌پذیری بالای آن شده است. در نرم‌افزار فروشگاهی می‌توان برای افزایش سرعت صدور فاکتو، قیمت، مقدار و مشتری پیش‌فرض را در فاکتور فروش تعیین کرد، فیلدهای مورد نیاز فاکتور مانند نام کالا، بارکد، کد کالا، فی و ... را تغییر و اولویت آن‌ها را تغییر داد و هم‌چنین فرم چاپ پیش‌فرض فاکتور را تعیین کرد.
در نرم‌افزار فروشگاهی حسابگر می‌توان برای هر کالا تا 21 بارکد تعریف کرد. تعریف پنج واحد شمارش برای کالا و ارتباط بین این واحدها به یکدیگر، تعیین کنترل‌های موجودی و فی، اطلاعات فنی کالا، فی پیش‌فرض تخفیف و ... از دبگر امکانات موجودی کالای حسابگر است.
یکی از قابلیت‌های عمده نرم‌افزار فروشگاهی حسابگر، امکانات و تنظیمات متنوع برای قیمت‌گذاری کالاهاست . در نرم‌افزار حسابگر می‌توانید برای هر کالا پنج سطح قیمت فروش تعیین کنید(مانند قیمت خرده‌فروشی، عمده فروشی و ...). تعریف قیمت فروش به صورت تابعی از پنج سطح قیمت فروش، میانگین و آخرین قیمت خرید در قسمت اطلاعات جزیی کالا برای شما فراهم شده است. به عنوان مثال می‌توانید قیمت فروش کالا را 20 درصد بیش‌تر از آخرین قیمت خرید تعیین کنید و هم‌چنین قیمت فروش کالاها را به صورت دسته‌ای تغییر دهید. چنانچه از نرم‌افزار حسابگر در مانیتورهای تاچ اسکرین استفاده می‌‌کنید برای افزایش سرعت کار در انتخاب کالاها، می‌توانید عکس کالاهای پرفروش خود را در کناره‌های فاکتور فروش و فروش سریع اضافه کنید. در نرم‌افزار فروشگاهی می‌توان در همه فاکتورها، اسناد، حساب‌ها و کالاها فیلدهای اضافی تعریف و از این فیلدها در طراحی گزارش‌ها استفاده کرد.
با استفاده از نرم‌افزار فروشگاهی می‌توان از گزارش‌ها، خروجی Excel گرفت و برای تحلیل بهتر بعضی از آن‌ها از نمودار استفاده کرد.
برنامه حسابگر با قفل سخت‌افزاری ارائه می‌شود و می‌توان استفاده هر کاربر از برنامه را با تعیین سطوح دسترسی و رمز ورود محدود کرد. هم‌چنین علاوه بر تهیه پشتیبانی از اطلاعات توسط کاربر، امکان تنظیم و زمان‌بندی عملیات پشتیبانی اتوماتیک وجود دارد.
نرم‌افزار فروشگاهی در دو رده فروشگاهی برای کسب و کارهای کوچک (همای حسابگر) و حسابداری فروش شرکتی عرضه می‌شود.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شایگان سیستم

شرکت شایگان سیستم تولیدکننده نرم افزارهای یکپارچه مالی با نام تجاری حسابگر (Cyber Account) میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]