اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960420254177371

برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع و کاربردی در حاشیه استارتاپ ویکند داده پلاس

کد: 13960420254177371

https://goo.gl/91whTm

، تهران , (اخبار رسمی): در حاشیه استارتاپ ویکند داده پلاس که در تاریخ 21 الی 23 تیرماه برگزار می‌شود، کارگاه‌های آموزشی متنوع و کاربردی توسط متخصصین حوزه های مرتبط برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع و کاربردی در حاشیه استارتاپ ویکند داده پلاس

به گزارش دبیرخانه استارتاپ ویکند داده پلاس، در حاشیه برگزاری نخستین استارتاپ ویکند داده پلاس، چند کارگاه آموزشی توسط متخصصین حوزه‌های مربوط برگزار می‌شود که حضور در این کارگاه‌ها برای کلیه ثبت نام کنندگان، ایده پردازان، برنامه نویسان، تحلیلگران و طراحان سیستم و علاقه‌مندان آزاد می‌باشد.

کارگاه آموزشی تیم سازی، کارگاه آموزشی اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی و کارگاه آموزشی اصول طراحی کسب و کار الکترونیک و دانش بنیان از جمله کارگاه‌هایی است که طی روزهای برگزاری این رویداد توسط متخصصان این رشته‌ها برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

همچنین کارگاه آموزشی ثبت ایده و مالکیت فکری، معنوی یکی از کارگاه‌هایی است که در حاشیه داده پلاس توسط هلدینگ بین‌المللی ملاصدرا برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، اولین استارتاپ ویکند داده پلاس، ۲۱ الی ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ توسط شرکت داده پردازی ایران در چهار حوزه نرم‌افزارهای کاربردی، بانکی، تجارت الکترونیک و اینترنت اشیا (IOT) برگزار خواهد شد.

مراسم افتتاحیه استارتاپ ویکند داده پلاس روز چهارشنبه ۲۱ تیر از ساعت ۱۳ الی ۱۹ با حضور مدیران ارشد از بخش‌های بانکی و فناوری کشور در سالن فردوسی واقع در خیابان استاد نجات الهی، انتهای پارک ورشو برگزار می‌شود.

همچنین ارائه نهایی تیم‌ها و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز روز جمعه ۲۳ تیر از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در هتل سیمرغ، واقع در خیابان ولیعصر، پایین‌تر از پارک ساعی برگزار خواهد شد.

جایزه نقدی این رویداد ۱۵۰ میلیون ریال برای سه تیم برتر خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی از جزئیات بیشتر و زمان برگزاری کارگاه‌ها به سایت رویداد داده پلاس به آدرس  dataplus.dpi.ir مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داده پردازی ایران

فعالیت‌های شعبه‌ی آی‌بی‌ام (IBM) در ایران که از سال 1363 به عـنوان شرکت داده‌پردازی ایران شناخته شد، در سال 1336 و همزمان با اجرای سرشماری عمومی کشور و به کارگیری دستگاه‌های کارتخوان آغاز گردید. با توجه به زمینه‌های رو به گسترش کاربرد کامپیوتر در انجام محاسبات ریاضی و ذخیره‌سازی اطلاعات، به مرور فعالیت‌های این شرکت در بسیاری از سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و دانشگاه‌ها توسعه یافت به گونه‌ای که در سالهای 1356 و 1357 با در اختیار داشتن نزدیک به چهارصـد نیـروی متخصـص، بــه طـور تقریبــاً انحصـــاری کلیه فعالیت‌های پردازش و محاسبات الکترونیک در مراکز مهم تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و دانشگاهی کشور را برعهده داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]