اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960424254467408

راه‌حل‌‌های ساده برای رشد کسب و کار در اینستاگرام

کد: 13960424254467408

https://goo.gl/QaKYiW

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به بازار هدف اول بیشتر تجارت‌ها برای تبلیغ و پیدا کردن مشتریان تبدیل شده است. اینستاگرام یکی از شبکه‌های تصویری جدید است که شما با رعایت استانداردهای کوچک اما مهم و هزینه بسیار کم قادر به رشد تجارت خود خواهید بود.

موفقیت تجاری در اینستاگرام با راه های ساده

بهترین راه حل های ساده برای رشد کسب کار های کوچک و بزرگ در اینستاگرام با رعایت استانداردها و استفاده از ابزار درون برنامه ای شبکه اجتماعی اینستاگرام

آیا خرید دنبال‌کننده (فالوور) بهترین راه است؟

شما در حال حاضر ممکن است بدانید که نمایش مشخصات و محصولات‌تان در اینستاگرام سبب رشد کسب و کار ومحبوبیت نام تجاری می‌شود. این یک راه حل اجتماعی برای افزایش اعتبار نام تجاری، جذب کارکنان آینده، ویترین محصول و ترویج فرهنگ سازمانی، افزایش رضایت مشتریان و تولید کسب و کار جدید است. اما در اینجا یک نکته وجود دارد؛ مگر در مواردی که شما معروف هستید، جمع‌آوری دنبال‌کننده و افزایش چندین هزار نفری آن بدون سخت‌کارکردن و اجرای استراتژی مناسب فعالیت، میسر و مفید واقع نمی‌شود. خوشبختانه با چند راهکار ساده می‌توانید محبوبیت خود را در حد مطلوب افزایش دهید و دنبال‌کننده‌های خود را به بالای چندین هزار برسانید، منظور از فالوور، افراد حقیقی و دنبال‌کننده مطالب برند و پست‌های منتشرشده شماست.

 

اینستاگرام خود را استاندارد و تجاری کنید

پروفایل تجاری خود را بسازید و اطلاعات تجاری و ارتباطات خود را در آن تکمیل کنید. آدرس سایت، دسترسی تلگرام، شماره تماس، نام تجاری و شناسه ساده برای ارتباط مخاطبان با برندتان را در اختیار کاربران قرار دهید. نام تجاری خود را هرچه ساده تر و قابل یافتن در اینستاگرام ثبت کنید. انتخاب نام اهمیت زیادی دارد!

 

برای تمامی روزهای خود مطلب آماده کنید

برای فعالیت حرفه‌ای و تجاری در اینستاگرام پیشنهاد می‌شود که از قبل پست‌های خود را آماده کنید. شما می‌توانید چند نفر را برای این کار استخدام کنید تا موضوعات مطالب و متن را برای شما آماده کنند. در صورتی که زمان یا شرایط این کار را ندارید ما برای شما حرفه تولید محتوای متنی می‌کنیم.

 

قابلیت خود را در جذابیت محتوای بصری افزایش دهید

کیفیت تصویر و ویدئوی شما بیش‌ترین ارزش را در جذب اولیه کاربران اینستاگرام دارد. شما به راحتی می‌توانید با استفاده از فیلترهای مختلف و گرافیک زیبا مخاطبان را دائماً به سمت برند خود متوجه کنید. توانایی خلاقیت و جذاب کردن محتوای تصویری بسیار ارزشمند و مهم است و ما می‌توانیم به شما حرفه‌ای کمک کنیم.

 

همیشه به‌روز باشید اما منظم و بدون مزاحمت

پیشنهاد ما این است که در تقویم کاری خود، محتوای آماده‌شده را در ساعت پربازدید و دوره مشخص و پست‌های اینستاگرام را برنامه‌ریزی کنید تا اتوماتیک انتشار یابند. این روند برای مخاطبان ارزش زیادی دارد زیرا محصولات و خدمات خود را منظم و به اندازه برند خود به نمایش گذاشته‌اید و همیشه صفحه اینستاگرام به‌روزرسانی‌شده دارید.

 

به متن پست‌های اینستاگرام خود را بیشتر اهمیت بدهید

پست اینستاگرام به غیر از عکس و یا ویدئو عنصر مهم دیگری دارد که باید آنرا تخصصی و برای جذب بیشتر و بهتر مخاطبان نگارش کرد. ضمن این‌که بخش قابل ملاحظه ای از برندسازی و بازاریابی اجتماعی شما در اینستاگرام منوط به نوشتن مطالب مهم و پرکاربرد در این قسمت است.

 

استفاده از هشتگ‌های پرکاربرد و مرتبط با موضوع پست

هشتگ، کلیدواژه مشخص کننده موضوع و دسته‌بندی مطلب مورد نظر است. حرفه‌ای است اگر هشتگ انتخاب‌شده مرتبط با تجارت و موضوع پست باشد و تعداد آن از پنج تا هفت موردبیشتر نشود. همچنین با شناسایی هشتگ‌های پرکاربرد، آنها را برای افزایش بازدید پست خود استفاده کنید.

 

از هر راهی که می‌توانید با کاربران بیشتر ارتباط برقرار کنید

منتظر نمانید! عکس بگذارید، محتوای مناسب متنی بنویسید، هشتگ‌های مناسب را انتخاب و اضافه کنید، پست‌ها را مرتب انتشار دهید و خود شما شروع‌کننده ارسال درخواست دنبال‌ کننده باشید. در این صورت هم برند خود را نمایش داده‌اید و هم درصورت داشتن صفحه حرفه‌ای، کاربران را به مخاطبان خود تبدیل کرده‌اید.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانند به سایت www.hzagrox.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برندسازی زاگرس

آژانس زاگرس خدمات خود را بصورت متمرکز در حوزه برندسازی و تبلیغات اینترنتی در قالب راهکارهای اختصاصی و عمومی به مشتریان خود ارایه می‌کند. راهکارها شامل لیستی از خدمات و محصولاتی هستند که نسبت به وضعیت حال حاضر تجارت و فعالیت شما می‌توانند با هدف رشد و توسعه برند، برنامه ریزی و اجرا شوند. این راهکارها در چندین فاز و برای بهبود کیفیت برند برنامه ریزی و پیاده سازی می‌شوند. شما می‌توانید آیتم‌های لیست زیر را بصورت دلخواه و بنا به نوع تجارت خود انتخاب کنید. ما همواره در طول این مسیر کاری به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین راهکارها را درکنار یکدیگر انتخاب و اجرا کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]