اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960503255516943

از سوی افق فرا ویژن

برند انحصاری دوربین مدار‌بسته OFVTRUS رونمایی شد

کد: 13960503255516943

https://goo.gl/qQarUw

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت افق فرا ویژن از برند دوربین مدار بسته AHD خود با نام OFVTRUST رونمایی کرد.

رونمایی از برند انحصاری دوربین مدار بسته OFVTRUST

در دوربین های مدار بسته OFVTRUST از لنزهای با کیفیت کمپانی سونی استفاده شده است و طراحی آنها بسیار منحصر به فرد می باشد.

به گزارش از روابط عمومی شرکت افق فرا ویژن مدیرعامل این شرکت با بیان این خبر گفت: افق فرا ویژن با ارائه محصولات جدید تحت برند OFVTRUST که شامل انواع دوربین‌های مداربسته AHD 2MP/3MP/4MP/5MP و هم‌چنین دستگاه های ضبط تصویر است در مسیری گام بر می‌دارد تا بتواند نیازهای جدید مطابق با تکنولوژی روز دنیا در زمینه سخت‌افزار و نرم‌افزارهای وابسته را پاسخ‌گو باشد.

حمیدرضا ماشاللهی  افزود: دوربین‌های مدار بسته OFVTRUST در مدل‌های دام، بالت، پاناروما و مخفی عرضه شده است که کیفیت آن‌‌ها 2، 3، 4 و 5 مگابایتی است و این دوربین‌ها به صورت ۱IN4 یعنی HYBRID هستند و در آن‌ها از لنزهای با کیفیت کمپانی سونی استفاده شده است و طراحی آن‌ها بسیار منحصر‌به‌فرد است.

گفتنی است فراویژن یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده راه‌حل‌های سیستم‌های کنترل تردد و نظارت تصویری است. 

برای دریافت اطاعات بیش‌تر به فروشگاه اینترنتی افق مراجعه کنید. 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی عملکرد کلیه بخشهای صنعتی ، اداری ، درمانی ، دانشگاهی تاسیس شده است و با هدف همسو سازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی در قرن حاضر در سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی حضور و غیاب ، کنترل تردد ، قفل کارتی ، دوربین مداربسته و آیفون تصویری و تولید نرم افزارهای مربوطه در تهران به ثبت رسید. امروز بیش از یک میلیون کارمند از دستگاه ها و محصولات افق فرا ویژن استفاده میکنند. تنها دلیل موفقیت و رضایت خانواده 1700 نفری مشتریان افق در ارتباط بر مبنای صداقت خلاصه میشود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید