کد: 13960515256426618

نمایشگاه elecomp 2017

حضور قدرتمند سامانه های مدیریت در الکامپ 96

کد: 13960515256426618

https://goo.gl/Jx4hja

، تهران , (اخبار رسمی): غرفه شرکت سامانه های مدیریت در سالن میلاد برپا و میزبان تعداد زیادی از علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات بود. استقبال کم‌نظیر از غرفه، تمایل به دریافت اطلاعات و مشاهده دموی راهکارها و همچنین درخواست محصولات جدید ارائه شده در نمایشگاه، از جمله نتایج حضور سامانه های مدیریت در Elecomp 2017 بود.

حضور قدرتمند سامانه های مدیریت در الکامپ 96
حضور سامانه های مدیریت در الکامپ 96

از جمله مهم‌ترین تفاوت‌های برگزاری این دوره را می‌توان به تغییر زمان برگزاری، افزایش تعداد سالن‌های نمایشگاه و ظرفیت تخصیصی به مشارکت‌کنندگان و همچنین حضور پر رنگ بخش الکام استارز اشاره کرد.

بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنعت فناوری اطلاعات کشور، در تاریخ 30 تیر الی 2 مرداد ماه 1396 برگزار شد. از جمله مهم‌ترین تفاوت‌های برگزاری این دوره را می‌توان به تغییر زمان برگزاری از فصل زمستان به تابستان، افزایش تعداد سالن‌های نمایشگاه و ظرفیت تخصیصی به مشارکت‌کنندگان (رشد 70 درصدی نسبت به دوره قبل) و همچنین حضور پر رنگ بخش الکام استارز اشاره کرد.

از اتفاقات جالب این دوره را می‌توان به عدم برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد (البته دلیل اصلی این کار، درگیر بودن مشارکت‌کنندگان جهت ساماندهی غرفه‌های خود عنوان شد) که در نتیجه فقط با برش روبان توسط دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور (آقای ابوالحسن فیروزآبادی) و رئیس سازمان نظام رایانه‌ای کشور (مهندس ناصرعلی سعادت) آغاز گردید.

در الکامپ 96 بیش از 800 شرکت از ایران و 20 کشور خارجی با حدود 35 هزار متر مربع فضا جهت غرفه‌سازی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور داشتند.

به گفته مدیر اجرایی الکامپ 96، دوره بیست و سوم، بهترین نمایشگاه تاریخ الکامپ بوده است.

غرفه شرکت سامانه های مدیریت به عنوان حرفه‌ای‌ترین شرکت ارائه‌دهنده راهکارهای CRM در ایران در سالن میلاد (31 B) برپا و میزبان تعداد زیادی از علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات و بالاخص مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بود. استقبال کم‌نظیر از غرفه، تمایل به دریافت اطلاعات و مشاهده دموی راهکارها و همچنین درخواست محصولات جدید ارائه شده در نمایشگاه، از جمله نتایج حضور سامانه های مدیریت در Elecomp 2017 بود. 

رونمایی از راهکارها و محصولات جدید بخشی دیگر از حضور سامانه های مدیریت در نمایشگاه الکامپ 96 بود که مورد استقبال مدیران سازمان‌ها و علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفت. 

هدف سامانه های مدیریت، ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.