اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960517256867496

خبرنگاران، راویان حقیقت سفیران دانایی

اینفوگرافیک روز خبرنگار: رسانه‌ها و خبرنگاران در یک قاب تصویری

کد: 13960517256867496

https://goo.gl/2tKcgS

، تهران , (اخبار رسمی): به مناسبت 17 مردادماه و روز خبرنگار، یک اینفوگرافیک جذاب در حوزه خبرنگاری و رسانه توسط دو شرکت فعال در عرصه محتوا و رسانه منتشر شده که در یک قاب تصویری، فعالیت این سفیران دانایی را در کشور به تصویر کشیده است.

در این اینفوگرافیک از آمار شهدای خبرنگار در جریان جنگ تحمیلی و سوانح پیش آمده برای این قشر، تا آمار رسانه‌های دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شکل تصویری به نمایش درآمده است.

خبرنگار فردی است هوشمند، شجاع، با مهارت‌های ممتاز ارتباطی دقیق و منظم و آشنا به تهیه و تولید و نگارش خبر و مهارت‌های مصاحبه. به عبارت دیگر، خبرنگاران، راویان حقیقت و سفیران دانایی هستند.

در هفدهم مردادماه سال ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد، هفده مرداد را به پاس قدردانی از این مقام، «روز خبرنگار» نامید.

به این مناسبت و برای تبریک این روز به خبرنگاران کشور، شرکت «ایده پردازان به نگار قرن» با همکاری «اخبار رسمی» اقدام به تولید و انتشار یک اینفوگرافیک کرده‌اند که توانسته با گرافیکی جذاب، آماری کلی را در زمینه فعالیت خبرنگاران و رسانه‌ها در کشور منعکس کند.

در این اینفوگرافیک از آمار شهدای خبرنگار در جریان جنگ تحمیلی و سوانح پیش آمده برای این قشر، تا آمار رسانه‌های دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چندین آمار دیگر به شکل تصویری به نمایش درآمده است.

تیم شرکت ایده پردازان به نگار قرن با سایت http://infographics.ir و اخبار رسمی،با تولید و بازنشر این اینفوگرافیک، این روز مهم در عرصه فرهنگ و رسانه کشور را تبریک گفته و برای فعالان رسانه‌ای کشور آرزوی موفقیت هرچه بیشتر دارند.

 

اینفوگرافیک روز خبرنگار

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینفوگرافیک

شرکت ایده پردازان به نگار قرن،با بهره جستن از افراد متخصص در زمینه های رایانه و فناوری اطلاعات، داده کاوی، تحلیل داده و گرافیک به ارائه خدمات مشاوره، طراحی و پیاده سازی اینفوگرافیک‌های ایستا، پویا، تعاملی (تحت وب و اندروید) و فیزیکی، گزارش های دوره ای و سالانه حرفه ای، طراحی ابزارهای متفاوت ارائه مطلب و همچنین برگزاری دوره های آموزشی، سمینارها و کنفرانس های تخصصی در زمینه دیداری سازی داده ها و اطلاعات به فعالیت می پردازد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]