کد: 13960522257417499

محصول تازه شرکت آژندنوآور رونمایی شد

نصب نیمکت‌های مدرن بازیکنان و مربیان در استادیوم امام رضا (ع)

کد: 13960522257417499

https://goo.gl/sPQm9e

، تهران ، (اخبار رسمی): محصول تازه شرکت آژندنوآور با نام نیمکت ذخیره بازیکنان و مربیان و نیز تیر دروازه استاندارد آلومینیومی فوتبال در مجهزترین، مدرنترین و زیباترین استادیوم کشور، استادیوم امام رضا (ع) مشهد رونمایی و نصب شد.

نصب نیمکت بازیکنان ذخیره و مربیان استادیوم امام رضا(ع) مشهد
نصب نیمکت‌های مدرن بازیکنان و مربیان در استادیوم امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی شرکت آژندنوآور، سوم مردادماه 1396، مجهزترین، مدرنترین و زیباترین استادیوم کشور، استادیوم امام رضا (ع) مشهد میزبان رونمایی از نیمکت بازیکنان ذخیره و مربیان و دروازه استاندارد فوتبال، محصول تازه این شرکت بود.

این محصول حوزه تجهیزات استادیومی، توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر طراحی زیبا و منحصر به فرد، استفاده از صندلی‌های ارگونومیک و حرفه‌ای و نیز دروازه‌ی آلومینیومی سبک را ارائه کند تا این خدمت تازه زیبایی، کیفیت و دوام محصول با حفظ شرایط استاندارد را در استادیوم امام رضا (ع) فراهم کند.

نیمکت بازیکنان ذخیره و مربیان و دروازه استاندارد فوتبال آژند نوآور، دارای امتیازاتی اعم از رعایت استاندارد‌های روز تجهیزات ورزشی، کیفیت بالای تولید و نصب و طراحی زیبا است و می‌تواند باعث افزایش عمر محصول و نیز جلوگیری از آسیب دیدگی ورزشکاران شود.

محدرضا خالقی مدیرعامل شرکت آژندنوآور تولید این محصول را نتیجه بیش از یک دهه کار در این مجموعه دانست و گفت: تحقیق و طراحی برای تولید این محصول از سال گذشته آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با حمایت مسئولان بتوانیم با تولید و نصب این محصولات در سایر استادیوم‌ها و مجموعه‌های ورزشی کشور به ارتقاء استاندارد استادیوم‌های ورزشی کشور در حد استانداردهای جهانی و نیز جلوگیری از آسیب‌دیدگی ورزشکاران عزیز کشور کمک شایانی شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آژندنوآور

تولیدکننده تجهیزات اماکن ورزشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.