اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960522257417499

محصول تازه شرکت آژندنوآور رونمایی شد

نصب نیمکت‌های مدرن بازیکنان و مربیان در استادیوم امام رضا (ع)

کد: 13960522257417499

https://goo.gl/sPQm9e

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه شرکت آژندنوآور با نام نیمکت ذخیره بازیکنان و مربیان و نیز تیر دروازه استاندارد آلومینیومی فوتبال در مجهزترین، مدرنترین و زیباترین استادیوم کشور، استادیوم امام رضا (ع) مشهد رونمایی و نصب شد.

نصب نیمکت بازیکنان ذخیره و مربیان استادیوم امام رضا(ع) مشهد
نصب نیمکت‌های مدرن بازیکنان و مربیان در استادیوم امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی شرکت آژندنوآور، سوم مردادماه 1396، مجهزترین، مدرنترین و زیباترین استادیوم کشور، استادیوم امام رضا (ع) مشهد میزبان رونمایی از نیمکت بازیکنان ذخیره و مربیان و دروازه استاندارد فوتبال، محصول تازه این شرکت بود.

این محصول حوزه تجهیزات استادیومی، توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر طراحی زیبا و منحصر به فرد، استفاده از صندلی‌های ارگونومیک و حرفه‌ای و نیز دروازه‌ی آلومینیومی سبک را ارائه کند تا این خدمت تازه زیبایی، کیفیت و دوام محصول با حفظ شرایط استاندارد را در استادیوم امام رضا (ع) فراهم کند.

نیمکت بازیکنان ذخیره و مربیان و دروازه استاندارد فوتبال آژند نوآور، دارای امتیازاتی اعم از رعایت استاندارد‌های روز تجهیزات ورزشی، کیفیت بالای تولید و نصب و طراحی زیبا است و می‌تواند باعث افزایش عمر محصول و نیز جلوگیری از آسیب دیدگی ورزشکاران شود.

محدرضا خالقی مدیرعامل شرکت آژندنوآور تولید این محصول را نتیجه بیش از یک دهه کار در این مجموعه دانست و گفت: تحقیق و طراحی برای تولید این محصول از سال گذشته آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با حمایت مسئولان بتوانیم با تولید و نصب این محصولات در سایر استادیوم‌ها و مجموعه‌های ورزشی کشور به ارتقاء استاندارد استادیوم‌های ورزشی کشور در حد استانداردهای جهانی و نیز جلوگیری از آسیب‌دیدگی ورزشکاران عزیز کشور کمک شایانی شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آژندنوآور

شرکت آژندنوآور با بیش از یک دهه سابقه، تولیدکننده تجهیزات اماکن ورزشی می باشد و استادیوم های بیشماری را تجهیز کرده است. که میتوان استادیوم آستان قدس رضوی، استادیوم آزادای تهران، یادگار امام تبریز، نقش جهان اصفهان، استادیوم 15000نفری یاسوج و.... را نام برد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]