اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960604259016244

همایش بزرگ عوامل تاثیرگذار بر تصمیم‌گیری خرید مشتری

کد: 13960604259016244

https://goo.gl/xLwAzn

، تهران , (اخبار رسمی): همایش بزرگ عوامل تاثیر گذار بر تصمیم گیری خرید مشتری با سخنرانی محمدرضا نمازی، عضو انجمن بازاریابی آمریکا، در دانشگاه علم و صنعت تهران و در تاریخ 23 شهریور امسال برگزار می‌شود.

همایش بزرگ عوامل تاثیر گذار بر تصمیم گیری خرید مشتری
همایش بزرگ عوامل تاثیرگذار بر تصمیم‌گیری خرید مشتری

به گزارش شرکت نخبگان تجارت، همه مادر بیزینس خود سعی می‌کنیم که هر چه بیشتر و بهتر محصولات یا خدمات خود را بفروشیم. در پروسه فروش زمانی که کل اطلاعات را به مشتری دادیم مشتری کمی فکر کرده و معمولا دو جواب به ما می دهد. یا این که محصول را می‌خرم و یا اینکه بررسی میکنم و حتما دوباره مراجعه می‌کنم. جواب دوم برای فروشندگان زیاد خوشایند نیست.

در همایش بزرگ عوامل تاثیر گذار بر تصمیم گیری خرید مشتری که 23 شهریور ماه امسال برگزار می‌شود، تکنیک‌هایی مرور می‌شود که مشتری  کمتر از جواب دوم استفاده کند و با این تکنیک‌ها فروشنده می‌تواند مشتری را خیلی بهتر به خرید ترغیب کند. 

سخنران این همایش، محمدرضا نمازی، عضو انجمن بازاریابی آمریکا است که سخنرانی‌ها و همایش‌ها او با استقبال خوب مدیران بازاریابی و فروش کشور روبرو شده است.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این همایش می‌توانند به سایت www.iranseminar.info مراجعه و یا با شماره تلفن 021-88753875 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نخبگان تجارت

محمدرضانمازی مشاور بسیاری از برندهای بزرگ در ایران و اروپا می باشد. تخصص ایشان در زمینه فروش بوده و جوایز زیادی در این رابطه دریافت نمودند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]