اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960605259284850

با اپلیکیشن رایگان Battery Life کسپرسکی

مدیریت در مصرف باتری دستگاه های هوشمند

کد: 13960605259284850

https://goo.gl/e4egA2

، تهران , (اخبار رسمی): به ندرت کسی را می توان یافت که با دستگاه هوشمند سر و کار نداشته باشد و از ویژگی و امکانات آن استفاده نکند. تقریبا همه ی ما صاحب حداقل یک دستگاه هوشمند هستیم و تمام فعالیت های آنلاین خود را با آن انجام می دهیم. اما یکی از دغدغه های اصلی کاربران تلفن های هوشمند تمام شدن شارژ باتری تلفن است

اپلیکیشن رایگان Battery Life کسپرسکی،مدیریت در مصرف باتری دستگاه های هوشمند
اپلیکیشن رایگان Battery Life کسپرسکی،مدیریت در مصرف باتری دستگاه های هوشمند

در حال حاضر اپلیکیشن Battery Life کاملا رایگان است و در فروشگاه گوگل پلی برای دستگاه هایی که اندروید 6.0 و قدیمی تر از آن را استفاده می کنند قابل دسترس است

به ندرت کسی را می توان یافت که با دستگاه هوشمند سر و کار نداشته باشد و از ویژگی و امکانات آن استفاده نکند. تقریبا همه ی ما صاحب حداقل یک دستگاه هوشمند هستیم و تمام فعالیت های آنلاین خود را با آن انجام می دهیم. اما یکی از دغدغه های اصلی کاربران تلفن های هوشمند تمام شدن شارژ باتری تلفن است. حقیقتا این مسئله کاملا جدی است و نمی توان آن را نادیده گرفت. با وجود اینکه تلفن های هوشمند سریع، قوی وتوانا به انجام هر عملی هستند اما موضوع شارژ باتری در آن ها همیشه باعث نگرانی کاربران می شود. هر فعالیت کوچکی در دستگاه های هوشمند شارژ باتری شما را کم و در نهایت به خاموشی تلفن منجر می شود. گاهی اوقات هم پیش می آید که شما هیچ کاری با تلفن خود انجام نمی دهید و متوجه می شوید که باتری شما در حال خالی شدن است و وضعیت صفحه در حالت کم مصرف قرار می گیرد. خوب است بدانید که برخی از اپلیکیشن ها بدون اینکه هیچ فعالیتی داشته باشند حجم زیادی از باتری دستگاه شما را کم می کنند و باعث تمام شدن آن می شوند. اما نگران نباشید برای این مسئله هم راه حلی مناسب در نظر گرفته شده است.

به هیچ وجه نیاز نیست که اپلیکیشن ها به طور مداوم بر روی بک گراند در حال اجرا باشد. سیستم عامل اندروید دارای مکانیزم هوشمندی است که با بستن و پایان دادن به اپلیکیشن ها به رم کمک بسزایی می کند. اما متاسفانه این مکانیزم برای اپلیکیشن هایی که حجم بالایی از باتری را به خود اختصاص می دهند در نظر گرفته نشده است. برای رفع این مشکل لابراتوار کسپرسکی اپلیکیشن  Kaspersky Battery Life را توسعه داده است.

Kaspersky Battery Life دقیقا چه کار می کند؟

Kaspersky Battery Life یک اپلیکیشن کوچک برای اندروید است که بر مصرف شارژ باتری نظارت خواهد داشت. این برنامه ی مفید اپلیکیشن هایی که شارژ باتری را تخلیه می کنند، شناسایی و آن ها را متوقف می سازد.

پیغام به صورت زیر نمایان می شود:

If you terminate this app, you will extend smartphone uptime by that many minutes (در صورتیکه شما به این اپلیکیشن خاتمه دهید، مدت زمان بیشتری را می توانید از تلفن هوشمند خود استفاده کنید). Battery Life همچنین اپلیکیشن هایی که سریعا باتری را خالی می کنند را نشان داده و شما می توانید با بستن آن ها شارژ باتری خود را ذخیره کنید. یک دکمه در Battery Life وجود دارد که اپلیکیشن ها را در رم از بین می برد و به افزایش طول عمر باتری کمک می کند.

البته ممکن است گاهی اوقات شما مایل باشید برخی از اپلیکیشن ها بر روی صفحه ی دستگاه شما در حال اجرا باشند و آن ها را متوفف نکنید. به عنوان مثال قصد دارید که نوتیفیکیشن های تلگرام، اینستاگرام و ایمیل ها برای شما ارسال شود. در صورتیکه این اپلیکیشن ها را به لیست استثناها اضافه کنید، Battery Life به شما پیشنهاد بستن آن برنامه ها را نمی دهد.

تنها کافی است این لیست را یکبار ایجاد کنید و پس از آن Battery Life به نظر و انتخاب شما احترام خواهد گذاشت. با نصب این اپلیکیشن هم در مصرف شارژ باتری خود صرفه جویی می کنید هم اینکه طول عمر باتری خود را افزایش خواهید داد.

اگر اپلیکیشن داخل گوشی شما بیش از حد از باتری استفاده کند، Battery Life سریعا به شما اطلاع می دهد که برنامه ای در دستگاه شما در حال خوردن باتری است و می تواند به خاموشی تلفن منجر شود.

یکی از ویژگی های مفید Battery Life این است که می تواند زمان باقی مانده را قبل از اینکه شما به شارژ کردن مجدد نیاز پیدا کنید، حدس بزند. دانستن این زمان می تواند به ما کمک کند. به عنوان مثال شما میخواهید به فرودگاه بروید و نیاز دارید تا بدانید که به شارژ فوری قبل از اینکه محل خود را ترک کنید نیاز دارید یا خیر. و البته Battery Life زمان باقی مانده تا شارژ کامل را نیز به شما نشان خواهد داد.

به طور کلی این اَپ ابزاری خوب و البته کاربر پسند است و برای بسیاری از کاربران می توان مفید و کارآمد باشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم معضل باتری و تمام شدن آن را در تلفن های هوشمند نمی توان نادیده گرفت و باتری ها همیشه در لحظه هایی که ما به آن ها احتیاج داریم تمام می شوند و ما را ناامید می کنند. Battery Life به ما کمک می کند که از تمام شدن باتری دستگاه خود سورپرایز نشویم و به تاخیر افتادن آن کمک کنیم.

در حال حاضر اپلیکیشن Battery Life کاملا رایگان است و در فروشگاه گوگل پلی برای دستگاه هایی که اندروید 6.0  و قدیمی تر از آن را استفاده می کنند قابل دسترس است. شما می توانید این اَپ را از این قسمت دانلود کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده ارتباط تراشه

شرکت ایده ارتباط تراشه به عنوان بزرگ ترین ارائه دهنده نرم افزارهای امنیتی، نماینده رسمی آنتی ویروس های اورجینال شرکت ESET و Kaspersky ( خانگی و شبکه ) می باشد. شما می توانید در هر مرحله از فرایند ارتقای نرم افزاری شرکت خود اموری نظیر طراحی و بهینه سازی یک وب سایت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، نرم افزار اتوماسیون اداری و امور تبلیغاتی را به تیم شرکت ایده ارتباط تراشه بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]