اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960627261356618

‫یکپارچگی CRM با سایر سیستم‌ها

کد: 13960627261356618

https://goo.gl/8hiKxa

، تهران , (اخبار رسمی): با پیاده‌سازی نرم افزار CRM در سازمان و لزوم یکپارچه‌سازی کلیه سیستم‌ها و فرآیندهای مشتری‌محور، نیازمندی‌ها و مسائل دیگر نیز در سازمان‌ها، مانند یکپارچگی با حوزه مالی، انبار و ... نیز پر رنگ‌تر می‌شود.

‫یکپارچگی CRM با سایر سیستم ها
یکپارچگی CRM با سایر سیستم ها

در حال حاضر نرم افزار CRM مایکروسافت توسط سامانه های مدیریت با اتوماسیون اداری برید، اتوماسیون اداری گام و اتوماسیون اداری چارگون یکپارچه شده است.

با پیاده‌سازی نرم افزار CRM در سازمان و لزوم یکپارچه‌سازی کلیه سیستم‌ها و فرآیندهای مشتری‌محور، نیازمندی‌ها و مسائل دیگر نیز در سازمان‌ها، مانند یکپارچگی با حوزه مالی، انبار و ... نیز پر رنگ‌تر می‌شود. این نیازمندی‌ها در بعضی از اوقات تا اندازه‌ای برجسته هستند که عملا بدون در نظر گرفتن ملاحظات مربوط به یکپارچه‌سازی نرم افزار CRM با سایر نرم افزارهای سازمان، پیاده‌سازی موفقیت آمیز CRM امکان‌پذیر دچار مشکل می‌شود. این مسئله به خصوص در مورد سازمان‌های ایرانی که الزامات قانونی و فرآیندی خاصی نیز در حوزه‌های مالی دارند اهمیت دوچندان پیدا می‌کند. به این منظور و با تکیه بر به‌روش‌ها، تجربیات متعدد و موفق سامانه های مدیریت در این حوزه، امکان یکپارچه‌سازی نرم افزار CRM با سایر نرم افزارهای سازمان مانند نرم افزارهای حسابداری، انبار، اتوماسیون اداری، ERPها، راهکارهای بانکداری، بیمه‌گری و ... به‌صورت ارزش‌زا و استاندارد وجود دارد. همچنین بر پایه تجربیات قبلی، برای بسیاری از نرم افزارهای مرسوم این حوزه نیز سامانه های مدیریت اقدام به تولید محصولات استاندارد یکپارچه‌ساز نرم افزار سی آر ام نموده است که انجام پیاده‌سازی را در سریع‌ترین و مطمئن‌ترین زمان ممکن محقق می‌نماید. 

یکپارچگی با نرم افزار اتوماسیون اداری

برای بسیاری از سازمان‌ها به‌ویژه نهادهای دولتی، نرم افزار اتوماسیون اداری نقش بسیار مهمی را در برقراری ارتباطات سازمانی ایفا می‌نماید. برای این منظور یکپارچگی نرم افزار CRM با اتوماسیون اداری بسیار حائز اهمیت است.

در حال حاضر نرم افزار CRM مایکروسافت توسط سامانه های مدیریت با اتوماسیون اداری برید، اتوماسیون اداری گام و اتوماسیون اداری چارگون یکپارچه شده است.

 

یکپارچگی با نرم افزار حسابداری

با توجه به اینکه برای تحقق یک CRM کامل نیاز به استفاده از قابلیت‌های فروش در قالب نرم افزار CRM وجود دارد و یکپارچگی عمیق این حوزه با نرم افزارهای مالی، امکان یکپارچه‌سازی نرم افزار CRM با حسابداری به صورت کامل فراهم می‌شود. تجربیات متعدد سامانه های مدیریت در این حوزه پشتیبان سازمان‌ها در جهت انجام یک پیاده‌سازی یکپارچه و موفق خواهد بود.

 

یکپارچگی با نرم افزار ERP

یکپارچگی نرم افزار CRM با نرم افزار ERP سازمان یکی دیگر از نیازهایی است که سازمان‌ها به منظور مدیریت سیستمی یکپارچه به آن نیازمندند، سامانه های مدیریت با توجه به اهمیت این موضوع تجربیات متعدد و موفقی را در یکپارچه‌سازی استاندارد نرم افزار CRM و نرم افزارهای ERP دارد. این یکپارچگی از طریق افزایش سرعت، دقت و صحت اطلاعاتی سبب افزایش چابکی سازمان می‌شود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]