اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960709262677719

محصول تازه گروه صنعتی رایمون رونمایی شد:

رونمایی از پکیج هوشمند تصفیه فاضلاب

کد: 13960709262677719

https://goo.gl/kBPmHd

، کرج , (اخبار رسمی): محصول تازه گروه صنعتی رایمون با نام پکیج هوشمند تصفیه آب و فاضلاب رایمون در شیراز رونمایی و به بازار عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی رایمون، به تازگی شیراز میزبان رونمایی از پکیج هوشمند تصفیه فاضلاب، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر هوشمندی، راندمان بالای تصفیه، بدون بو و آلودگی را ارائه کند تا این محصول تازه، آسانی داشتن یک تصفیه خانه فاضلاب را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند.

پکیج هوشمند تصفیه فاضلاب دارای مزایایی همچون استفاده از صفحه نمایش لمسی جهت کنترل و نمایش فرایند، بدنه کاملا فلزی و بدون خوردگی در دراز مدت است و می‌تواند باعث راحتی استفاده از محصول شود.

محسن علی پور مدیرعامل گروه صنعتی رایمون تولید این محصول را نتیجه 1 ماه کار همراه با 4 سال R&D (تحقیق و توسعه) این کار در این مجموعه دانست و گفت: طراحی فرایند، طراحی مکانیکال، طراحی الکتریکال، تامین تجهیزات، ساخت بدنه پکیج و اسمبل کلی محصول برای تولید این محصول از  اوایل اردیبهشت آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی ادامه داد: برای هر نوع فاضلاب، از جمله فاضلاب بهداشتی انسانی، کارواش، و انواع و اقسام صنایع و در هر ظرفیتی می توان این محصول را بر اساس سفارش و نیاز خریداران محترم طراحی و تولید کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه صنعتی رایمون

گروه مهندسی رایمون با بهره گیری از کادری جوان، مجرب و متخصص در زمینه های آب و فاضلاب، برق و نیرو و بازرگانی فعالیت خود را با هدف بهره گیری از متدهای روز دنیا و جایگزینی آنها بر متدهای منسوخ شده و یا اصلاح متدهای سابق به جهت افزایش بهره وری آنها در حیطه های تصفیه آب و فاضلاب، بهینه سازی مصرف آب، نیرو و انرژی در صنایع وابسته، اتوماسیون صنعتی صنایع و کارخانجات به جهت افزایش بهره وری، تولیدات و … آغاز نموده است. یکی از بارز ترین ویژگی های این شرکت اتکا به نیروهای جوان و نیز واحد تحقیق و توسعه به منظور به روز رسانی و جایگزینی سیستم های نو پیرامون موضوع فعالیت خود می باشد. متدهای نوینی که با پیاده سازی آنها علاوه بر بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی (آب، برق، ماشین آلات و …) شاهد کاهش تهدیدها و مخاطرات محیط زیستی نشات گرفته از آنها نیز خواهیم بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید