اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960713263157312

با نرم افزار هلو کسب و کارتان را متحول کنید

نرم افزار هلو

کد: 13960713263157312

https://goo.gl/cmBCcp

، تهران , (اخبار رسمی): نرم افزار هلو یک نرم افزار حرفه‌ای جهت انجام امور حسابداری فروشگاه‌ها و شرکت‌ها می باشد. نسخه‌های مختلف نرم افزار هلو با توجه به نوع حسابداری هر شغل بصورت مجزا تهیه و تولید شده است. تا امروز بیش از ششصد هزار نفر در حال استفاده از این نرم افزار هستند.

نرم افزار هلو
نرم افزار هلو

امروزه با استفاده از امکان دور کاری میتوانید در تمامی بخش های مختلف مجموعه کاری خود مانند حسابداری، مدیریت، انبار، سالن تولید، تمامی شعبات و … بدون محدودیت جغرافیایی از نرم افزار هلو استفاده نمایید

در این مقاله به چند مزیت اصلی استفاده از آن اشاره خواهیم کرد:

 

  •  نصب و راه اندازی آسان

یکی از بزرگترین مزایای نرم افزار هلو نصب و راه اندازی راحت و آسان این نرم افزار می‌باشد. همین که به دستورالعمل‌های ارائه شده در هر صفحه‌ی نصب توجه نمایید، به راحتی می‌توانید این نرم افزار را راه‌اندازی کنید. حتی در آموزش‌های تصویری نرم افزار هلو هم این کار برای شما نمایش داده شده است و شما می‌توانید با مراجعه به آن، نرم افزار خود را در چند دقیقه به راحتی نصب کنید.

در حین کار، نرم افزار مواردی را به عنوان پیش فرض برای شما ارائه می‌نماید که باید تنها موضوع و یا حساب مربوطه را از بین گزینه‌های ارائه شده انتخاب نمایید. توصیه می‌کنیم برای اینکه دچار اشتباه نشوید، یک بار به بخش آموزش نرم افزار هلو مراجعه و فیلم‌های آموزشی را بطور کامل مشاهده و سپس به ادامه کار با نرم افزار بپردازید.

نرم افزار هلو یک نرم افزار کاملاً کاربردی و حرفه‌ای است. با یادگیری نرم افزار هلو شما قادر خواهید بود از این نرم افزار برای مشتریان خود صورتحساب صادر کنید، دریافت‌ها و پرداخت‌ها را ثبت کنید، وارد حساب فروشندگان خود شده و به آن‌ها پرداخت داشته باشید، اقدام به صدور و چاپ چک نمایید، حقوق کارمندان خود را پرداخت کنید، هزینه‌های خود را پیگیری نمایید، وارد حساب‌های عمومی شده و پرداخت‌های لازم را انجام دهید، صورتحساب مالی دریافت نمایید و صدها قابلیت دیگر که در هلو گنجانده شده است. تنها کافی است اطلاعاتی را که نرم افزار نیاز دارد به او بدهید تا خروجی عالی از این نرم افزار دریافت کنید.

 

  •  طرز کار راحت

مزیت دیگر نرم افزار حسابداری هلو این است که شما برای استفاده از این نرم افزار نیازی نیست که حتماً مدرک حسابداری داشته باشید. برای هر ساختار حسابداری تنها کافی است به دنبال دکمه‌ی طراحی شده در صفحه‌ی این نرم افزار بگردید. با کلیک بر روی دکمه‌ی مورد نظر صفحه‌ای باز می‌شود که شما اطلاعات خود را در آن وارد می‌کنید و به راحتی فرآیند کار برای شما انجام می‌شود. با تمام سهولت استفاده از این نرم افزار امنیت بالایی دارد. به راحتی می‌توانید برای اطلاعات خود پسورد انتخاب کنید و یا دسترسی را محدود کنید. ضمن اینکه تغییر در اطلاعات ذخیره شده ممکن است و نیازی به نگرانی در خصوص اطلاعات نخواهید داشت زیرا خود نرم افزار از اطلاعات شما پشتیبان گیری می کند.

 

  • حسابداری یکپارچه برای واحدهای با پراکندگی جغرافیایی :

در گذشته امکان استفاده از نرم افزار هلو، فقط در شبکه‌های داخلی امکانپذیر بود و اگر انبار، حسابداری کارخانه و یا شعبات از دفتر مرکزی فاصله داشتند، امکان تجمیع اطلاعات و طبعا ارائه گزارشات مربوطه، حسابداران و مدیران را دچار مشکلات زیادی می کرد. در این موارد چاره‌ای جز استفاده از چند نرم‌افزار و ادغام گزارشات آنها یا خرید نرم افزار حسابداری تحت وب باقی نمی‌ماند. اما امروزه با استفاده از امکان دور کاری جهت تحت وب سازی نرم افزار هلو می‌توانید در تمامی بخش های مختلف مجموعه کاری خود مانند حسابداری، مدیریت، انبار، سالن تولید، تمامی شعبات و … بدون محدودیت جغرافیایی از نرم افزار هلو استفاده نمایید.

 

  •  قابلیت‌های گزارش دهی

بر اساس اطلاعاتی که وارد نرم افزار می‌کنید می‌توانید به روش‌های مختلف گزارشات متنوعی دریافت کرده و به سادگی آن‌ها را چاپ و یا بصورت pdf ذخیره نمایید و یا حتی گزارش بصورت اکسل از نرم افزار بگیرید. تقریباً تمامی گزارشات به شما این قابلیت را می‌دهند که علیرغم اطلاعاتی که در گزارش به دنبال آن هستید اطلاعات و گزارشات بیشتری هم دریافت نمایید.

 

  •  خدمات پشتیبانی آنلاین، هوشمند و مستمر

پس از خرید نرم افزار هلو تا یکسال می توانید از خدمات پشتیبانی آن بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری بدون هیچ محدودیتی استفاده نمایید و پس از پایان این مدت در صورت تمایل به دریافت خدمات پشتیبانی و ارتقای نرم افزار به آخرین ورژن می توانید پس از تمدید پشتیبانی نرم افزار هلو بصورت آنلاین از این خدمات بهره مند شوید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید نرم افزار با شماره تلفن 88314148-021 تماس یا به سایت shopholoo.ir مراجعه فرمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شاپ هلو

شاپ هلو نمایندگی فروش و خدمات تکمیلی نرم افزار هلو از سال 1385

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]