اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960723264280011

تخفیف ویژه تله‌ کام ۲۰۱۷ برای تلفن گویا و منشی مجازی «دفترشما»

کد: 13960723264280011

https://goo.gl/SHD11G

، تهران , (اخبار رسمی): "دفتر شما" به عنوان عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ایران برای تله‌کام ۲۰۱۷، کد تخفیفی ویژه‌ی کاربران جدید خود در نظر گرفته است.

تخفیف ویژه تله‌ کام ۲۰۱۷ برای تلفن گویا و منشی مجازی «دفترشما»
تخفیف ویژه تله‌ کام ۲۰۱۷ برای تلفن گویا و منشی مجازی «دفترشما»

علاقه‌مندان به خریداری تلفن گویا و منشی مجازی دفتر شما از روز نخست برگزاری نمایشگاه تا مدتی محدود می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف telecom از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۷) از روز دوشنبه ۲۴ مهرماه به مدت سه روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برقرار است. این نمایشگاه بزرگترین رویداد در حوزه مخابرات و ارتباطات کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن، برگزار می‌­شود. دفتر شما به عنوان عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ایران کد تخفیفی ویژه نمایشگاه برای کاربران جدید خود در نظر گرفته است. علاقه‌مندان به خریداری تلفن گویا و منشی مجازی دفتر شما، از روز نخست برگزاری نمایشگاه تا مدتی محدود می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف telecom از تخفیف ویژه برخوردار شوند. با توجه به نوع بسته خریداری شده این میزان تخفیف از ۱۳ تا ۲۲ درصد خواهد بود.

با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ی اجاره بها، حقوق پرسنل و سایر هزینه‌های جاری یک دفتر کار سنتی برای کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن ثابت اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی استفاده کنید.

برای خرید با تخفیف تله کام ۲۰۱۷ کلیک کنید

گفتنی است دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان عرضه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد. این شرکت در ۵ سال اخیر به بیش از ۱۰۰۰ مشتری خدمات مرکز تماس و دفتر کار مجازی عرضه کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]