اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960801265367819

گوگل هیچ موردی را در رتبه بندی نادیده نمی‌گیرد

رمز و رازهای یک سایت در رتبه اول گوگل

کد: 13960801265367819

https://goo.gl/oiH8no

، شهریار , (اخبار رسمی): هنگام جستجو در گوگل یا موتورهای مشابه می‌توانید سایت‌هایی را در خط یک گوگل ببینید، بعضی از این سایت‌ها چنان ثابت در جای خود نشسته‌اند که انگار در گوگل پارتی دارند؛ ولی با یک بررسی جامع می‌توانید ببینید سعی کرده‌اند که مو به مو الزامات گوگل را اجرا کنند و هیچ موردی را نادیده نگرفته‌اند.

کسب جایگاه بالا و رتبه اول گوگل آنطور که فکر میکنید دور از دسترس شما نیست . موتور جستجو پارتی بازی بلد نیست . اون یک ماشینه و کسانی برنده اند که الزامات مورد نظر ربات جستجو یا همان ماشین را رعایت کنند

آرزو داشتن خوب است ولی به شرطی که باعث تحرک در جهت دستیابی به آن شود. رتبه‌ی اول گوگل بودن اگر در مقام حرف و آرزو باقی بماند، ارزشی نخواهد داشت و زمانی که با تمام سلول‌های بدنمان بخواهیم که به هر قیمتی رتبه اول گوگل را برای سایتمان بدست آوریم قطعا شدنی است؛ حتی در سخت‌ترین و پیچیده‌ترین کلیدواژه‌ها!

به سان یک امتحان ورودی دانشگاه، برای قبولی در بهترین رشته نمی‌توانید چند درس را نادیده بگیرید و مطالعه نکنید؛ ولی برای قبولی در یک دانشگاه استانی قطعا می‌توان از اختصاص زمان و مطالعه‌ی برخی دروس صرف نظر کرد.


تفاوت آنهایی که رتبه یک گوگل را دارند با کسانی که در انتهای صفحه اول و صفحه دوم و... هستند هم همین است که رتبه‌ی یکی‌ها حداکثر پارامترهای لازم از دید گوگل را رعایت کرده‌اند ولی رتبه 10‌ها قطعا در تعدادی از پارامترها را تنبلی کرده‌اند و آنها را فاکتور گرفته‌اند.

 


چه آیتم هایی را یک رتبه اول گوگل رعایت می‌کند؟

رتبه‌ی اول گوگل جدای از اینکه در چه کلیدواژه‌ای اول است: قطعا از میان آیتم هایی که برای رتبه بندی سایت‌ها از دید گوگل مهم هستند، بیشترین موارد را نسبت به سایر سایت‌هایی که در همان کلیدواژه رقابت می‌کنند رعایت کرده و کمترین موارد را فاکتور گرفته است.

 

در این مقاله قصد ندارم به واکاوی سئو و بهینه سازی سایت و اینکه چه آیتم‌هایی را باید رعایت کرد بپردازم؛ چون قصه‌ی طولانی و مبحث کاملا جدایی دارد و میتوانید با کلیک بر آموزش سئو، مقالات کامل آموزشی را در این زمینه مطالعه کنید و  هر گونه پرسشی داشته باشید هم می‌توانید با کارشناس پشتیبانی ما (سید سجاد عظیمی : 09332978858) تماس بگیرید.

 


هم زمان نمی‌توان هم تنبل بود هم رتبه اول گوگل


بلکه قصدم از نگارش این مطلب این است که برای آنها که دوست دارند تا جایگاه بالایی در گوگل داشته باشند، یادآوری کنم برای اول بودن نمی‌توان تنبل بود و باید مو به مو همه‌ی الزامات مورد نظر ربات را در سایت پیاده کنیم.

 

 

هرگز هیچ آیتمی را از قلم نیندازید


برای کسب کرسی و رتبه‌ی اول گوگل هرگز هیچ آیتمی را از قلم نیندازید. باید استراتژی‌های بک لینک سازی، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و لینک بیلدینگ داخلی مستمری داشته باشید. همزمان باید سرعت سایتتان هم بهینه باشد. باید به کاربران سایت احترام بگذارید و تا می‌توانید آنها را تشویق به بیشتر ماندن در سایتتان کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رویاگر پارس

رویاگر پارس یک گروه تخصصی در زمینه ارائه خدمات حوزه آی تی و بازاریابی و برندینگ اینترنتی میباشد. اصلی ترین خدمات ما : طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت : seo طراحی اپلیکیشن موبایل پشتیبانی وب سایت برگزاری کمپین های بازاریابی و برندینگ اینرنتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]