اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960807266027321

محصول جدید شرکت شایگان‌سیستم

معرفی نرم‌افزار حسابداری حسابگر نسخه 10 محصول شرکت شایگان‌سیستم

کد: 13960807266027321

https://goo.gl/sd3TP4

، تهران , (اخبار رسمی): در این خبر به بررسی محصول جدید شرکت شایگان‌سیستم نسخه 10 نرم‌افزار حسابداری حسابگر (Cyber Account) پرداخته شده است. نرم‌افزار حسابگر نسخه 10 جهت مدیریت پروژه‌های بزرگ و استفاده در هلدینگ‌ها مناسب است.

معرفی نرم‌افزار حسابداری حسابگر نسخه 10 محصول شرکت شایگان‌سیستم
نرم‌افزار حسابداری حسابگر نسخه 10 محصول شرکت شایگان‌سیستم

از مهم‌ترین امکاناتی که در نسخه 10 اضافه شده است می‌توان به امکان تعریف کدینگ حساب‌ها تا 9 سطح حسابداری و امکان ثبت مستقل از فاکتور توسط انباردار (انبار مقداری) اشاره کرد.

به گزارش شرکت شایگان سیستم؛ این شرکت در راستای توسعه محصولات و پاسخگویی به نیاز کاربران، نسخه 10 نرم افزار حسابگر را تولید و عرضه کرده است.

نرم‌افزار حسابگر نسخه 10 تمامی امکانات نرم‌افزار حسابداری حسابگر نسخه‌ی 9 از جمله حسابداری، انبارداری، پیش‌فاکتور، سفارش خرید و فروش، دریافت و پرداخت، دفتر چک و قسط، حساب‌های ارزی، مرکز هزینه، تفصیلی شناور، فاکتور سریع فروش، سریال کالا، مدیریت ارسال کالاها در فاکتور، ارسال پیام کوتاه از طریق سامانه پیامکی تعیین شده، پرداخت سریع با اتصال به دستگاه کارت‌خوان بانکی، پیوست تصویر اسناد مانند چک، سند و... به ردیف مربوطه، نمایندگان فروش، تعیین تاریخ سررسید برای فاکتورها و هشدار فاکتورهای معوق، امکان تهیه‌ی لیست سیاه، گزارش‌های کاربردی از بخش‌های مختلف برنامه، پارامترهای متنوع، ارسال و دریافت اطلاعات بین شرکت‌ها، نگهداری اطلاعات در دوره‌های مالی متعدد، امکان تعریف شرکت به صورت نامحدود و... را دارا است.

 

مهم‌ترین امکاناتی که در نسخه 10 اضافه شده است، به شرح زیر است:

1. امکان تعریف کدینگ حساب‌ها تا 9 سطح حسابداری (مورد استفاده برای کاربرانی که به دلیل تنوع در گروه‌بندی حساب‌ها، نیاز به سطوح حسابداری بیشتری دارند)

2. امکان اعمال چند تخفیف در فاکتور

3. امکان ثبت مستقل از فاکتور توسط انباردار (انبار مقداری): مرکز تحویل کالا با مرکز فروش یکسان نبوده و برای تحویل کالا به مشتری، نیاز به ثبت خروج کالا از انبار به صورت مستقل از فاکتور است.

4. مدیریت و ثبت فعالیت‌های پروژه‌ای و پیمانکاری (امکان تعریف سطوح پروژه‌ها تا 10 سطح و ثبت پروژه‌ها در اسناد و برگه‌های فاکتور)

5. امکان تخصیص حساب تفصیلی به گروه‌های تفصیلی شناور نامحدود (مورد استفاده برای شرکت‌هایی که از حساب  تفصیلی شناور در گروه‌های کاری متعدد خود استفاده می‌‌کنند).

6. امکان تسویه مدیریت‌شده فاکتورهای فروش

و...

 

می‌توانید برای دریافت بروشور نرم‌افزار حسابداری حسابگر نسخه 10 روی "لینک" کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شایگان سیستم

شرکت شایگان سیستم تولیدکننده نرم افزارهای یکپارچه مالی با نام تجاری حسابگر (Cyber Account) میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]