کد: 13960816267125904

دستگاه بیسیم مجاز

کد: 13960816267125904

https://goo.gl/22tSKg

، تهران , (اخبار رسمی): مشاغل زیادی از جمله نقشه برداری، راه‌سازی، ساختمان‌سازی و عمران، تونل و معادن و... نیاز دارند تا افراد در یک محدوده خاص با هم در ارتباط باشند. اگر این ارتباط از طریق تلفن صورت پذیرد از نظر هزینه و کیفیت به صرفه نیست و حتی ممکن است در مناطق خارج جاده‌ای در دسترس نباشد. بهترین گزینه بیسیم است.

دستگاه بیسیم مجاز
دستگاه بی سیم مجاز

به گزارش ایده برتر پارسیان؛ همه‌ی بیسیم‌ها مجاز نیستند و باید از مدل‌های بیسیم مجاز در ایران استفاده کرد. تفاوت بیسیم مجاز با غیرمجاز در نوع فرکانسی بوده که آن‌ها روی آن کار می‌کنند. در هر کشوری برخی از فرکانس‌های خاص توسط نیروهای امنیتی و انتظامی‌ استفاده می‌شود و دیگران حق استفاده از آن را ندارند؛ زیرا امکان شنود و یا اختلال در آن‌ها وجود دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید بیسیم مجاز و ارزان هستید، باید با دقت‌ و آگاهی قبلی به سراغ آن بروید.

دستگاه بیسیم مجاز و ارزان

کارایی بیسیم پیچیدگی خاصی نداشته و کاربرد آن مشخص است. اگر خرید بیسیم مجاز در مراکز معتبر صورت پذیرد می‌توانید از خدمات پس از فروش آن بهره‌مند شوید. فقط این مراکز صلاحیت و جواز فروش بیسیم مجاز را دارند. در این مراکز علاوه بر بیسیم‌های معمولی، فروش بیسیم مجاز و دستگاه بیسیم واکی‌تاکی نیز انجام می‌شود. بیسیم با برد بالا کاربرد بیشتری داشته و می‌توانید در محل‌های دور افتاده و فواصل طولانی از آن استفاده کنید. بیسیم مجاز به مشاغلی که افراد در آن نیاز دارند تا همیشه با یکدیگر در تعامل و هماهنگی باشند، کمک بسزایی خواهد کرد. از مدل‌های پرطرفدار و مجاز در ایران می‌توان به TF-192 اشاره کرد که بین 2 تا 5 کیلومتر برد واقعی دارد. با خرید از این قبیل بیسیم‌ها، دیگر نیازی به نصب دکل، بیسیم مادر، دستگاه سانترال و هر چیز دیگری ندارید. کافی است آن‌ها را روشن کرده و روی یک کانال مشخص تنظیم کنید. یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های یک بیسیم خوب شارژدهی خوب آن است که با دارا بودن باتری لیتیومی‌و حالت Battery saver دیگر نگران این موضوع نخواهید بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده برتر پارسیان

انواع کالای دیجیتال در فروشگاه آنلاین ماشین های اداری ایده برتر پارسیان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.