اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960917270717957

نگران گم کردن سوییچ یا ریموت خود نباشید

کد: 13960917270717957

https://goo.gl/ytXrSQ

، تهران , (اخبار رسمی): اگر سوییچ یا ریموت اصلی را از دست داده‌اید، می‌توانید سوئیچ جایگزین بسازید. برای این کار ممکن است بخواهید به نمایندگی اصلی بروید؛ اما این کار می‌تواند بسیار گران قیمت باشد. به ویژه اگر شما باید وسیله نقلیه خود را به محل فروش نمایندگی خود بکسل کنید.

نگران گم کردن سوییچ یا ریموت خود نباشید
نگران گم کردن سوییچ یا ریموت خود نباشید

چه نوع سوئیچ ماشینی نیاز دارید؟

اگر مدل ماشین شما مربوط به قبل از سال 1380 است، تنها یک کپی ساده از سوئیچ، ماشینتان را روشن خواهد کرد؛ اما سوئیچ ماشین‌های امروزی حتی پراید دارای کد هستند. این سوئیچ و ریموت‌ها کددهی شده‌اند و با ساخت دوباره‌ی آن شما دردسر بیشتری خواهید داشت. نوع سومی‌ از سوئیچ‌ها هستند که کی‌لس نامیده می‌شوند. سوئیچ‌های کی‌لس حتی تیغه‌ای برای چرخاندن در قفل ندارند و به صورت ریموت عمل می‌کنند و شما درب ماشین‌تان را فقط با نزدیک شدن و لمس ماشین باز خواهید کرد. همینطور برای روشن کردن ماشین شما فقط دکمه‌ی استارت را فشار خواهید داد.

سوئیچ ماشین اصلی را ندارید؟

اگر سوییچ یا ریموت اصلی را از دست داده‌اید، هنوز می‌توانید سوئیچ جایگزین را بدست آورید. شما ممکن است بخواهید به نمایندگی اصلی بروید؛ اما این می‌تواند بسیار گران قیمت باشد. به ویژه اگر شما باید وسیله‌ی نقلیه‌ی خود را به محل فروش نمایندگی خود بکسل کنید. یکی از گزینه‌های مقرون به صرفه این است که از خدمات یک قفل‌ساز حرفه‌ای استفاده کنید. در واقع، بسیاری از نمایندگی‌ها از خدمات قفل سازهای دیگر استفاده می‌کنند و بسیاری از قفل سازان می‌توانند همان سوئیچ را با حدود 50٪ هزینه کمتر از یک نمایندگی مجزا برش و برنامه ریزی کنند.

قفل ساز با تجربه، حتی اگر سوئیچ اصلی ماشین شما را نداشته باشد، قادر به ساخت کلید ماشین جایگزین برای شما خواهد بود. کلیدسازان ما با گذراندن دوره‌های حرفه‌ای آموزش ساخت سوئیچ ماشین و سال‌ها تجربه در ساخت سوییچ، کاری با کیفیت و ضمانت به شما تحویل خواهند داد.

آیا نیازی به بکسل کردن ماشین هست؟

خیر! نیازی به بکسل کردن ماشین نیست! شما فقط آدرس دقیق خود را برای ما بفرستید. کلید سازان ما در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به سرعت به محل برای ساختن سوئیچ ماشین شما خواهند آمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلیدکار

شرکت خدمات خودرو با سابقه 10 ساله در امور مربوط به فروش قطعات و لوازم یدکی و تعمیرات خودرو از 3 سال گذشته با توجه به رشد علاقه روز افزون جامعه به اینترنت وارد حوزه دیجیتال شده است و خدمات خود را در پلتفرم دیجیتال عرضه میکند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]