کد: 13961002272755416

در مراسمی با حضور مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین:

معرفی برگزیدگان سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان سازمان ملی بهره‌وری

کد: 13961002272755416

https://goo.gl/xyEZEq

، تهران ، (اخبار رسمی): در مراسمی با حضور سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین، مهندس علی اکبر اولیاء، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران برگزیدگان سومین مسابقه‌ی نقاشی کودکان و نوجوانان سازمان ملی بهره‌وری ایران با موضوع بهره وری آب معرفی شدند و از آنها تجلیل شد.

معرفی برگزیدگان سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان سازمان ملی بهره‌وری
معرفی برگزیدگان سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان سازمان ملی بهره‌وری

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در این مراسم که با حمایت بانک ایران زمین در بخش جوایز، عصر روز چهارشنبه ۲۹ آذرماه در تالار «استاد شهناز» خانه‌ی هنرمندان ایران و با حضور برگزیدگان این مسابقه برگزار شد، از ۱۰ اثر برتر در هر یک از ۴ گروه سنی شامل ۳ اثر «برگزیده»، ۴ اثر «شایسته تقدیر» و ۳ اثر «راه‌یافته به نمایشگاه» با اهدای لوح به امضای ریاست سازمان ملی بهره‌وری ایران و اهدای جوایزی تجلیل شد.

سید محمد حسین استاد در خصوص حمایت بانک ایران زمین از این رویداد فرهنگی گفت: یکی از مسائلی که در گذشته در کشور ما مغفول مانده، بحث فرهنگ سازی درحوزه‌ی کودک و نوجوان است. از این رو بانک ایران زمین به عنوان یک بنگاه اقتصادی با شناخت حساسیت و دغدغه‌های مردم سعی کرده است با حمایت از برنامه‌های مشابه نقشی موثر در ارتقاء فرهنگ محیط زیست داشته باشد.

وی همچنین رویکرد محیط زیستی بانک ایران زمین را به عنوان مسئولیت اجتماعی این بانک عنوان کرد و گفت: هدف ما حضوری موثر در عرصه‌ی محیط زیست است و از پیشنهاد‌هایی که در این خصوص به ما ارائه می‌شود، استقبال می‌کنیم.

همچنین هم‌زمان با این مراسم، نمایشگاهی از آثار برتر سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان، در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.