کد: 13961004273108058

زمستان فصل جایزه و رقابت در تقویم بازیک؛

جایزه باران بازیک در فصل زمستان!

کد: 13961004273108058

https://goo.gl/ajpyaT

، تهران , (اخبار رسمی): همانطور که قول داده بودیم، با پایان یلدای 96، افتخار میزبانی از دوستان گرامی بازیک را در مرکز خرید تیراژه 2 بدست آوردیم و اولین جمعه از دی‌ماه امسال، به یک دورهمی پر از شور و جایزه در کنار طرفداران بازیک تبدیل شد. در این رخداد زمستانی، بازیک میزبان دو تن از چهره‏‌های سرشناس اینستاگرامی بود.

جایزه باران بازیک در فصل زمستان!
جایزه باران بازیک در فصل زمستان!

اگر اخبار بازیک را دنبال کرده باشید، حتما باخبر شده بودید که قرار است در مراسمی ویژه به قید قرعه به یکی از کاربران خوش‌شانس اپلیکیشن بازیک یک دستگاه گوشی هوآوی میت 10 پرو اهدا شود، خوشبختانه گردهمایی بازیکی‌ها در یکم دی ماه سال جاری فرصت مناسبی شد تا به نحوی شایسته این قرعه‌‌کشی نیز انجام شود و برنده‌ی خوش‌شانس اپلیکیشن بازیک نیز مشخص شود.

البته رویداد بازیک تنها به قرعه‌کشی و اهدای جایزه محدود نشد و مهمانانی که در ضیافت بازیک حضور داشتند، اولین ایرانی‎هایی بودند که به صورت زنده پای تلویزیون نشستند تا با هم دستی Perfect Kick بزنند و مهارتشان را در این بازی، هنگام رویارویی مستقیم با حریفان محک بزنند.

بازیک برای اینکه برنامه‎های مفرح جشن یلدایی‎اش را تنها در دنیای مجازی برگزار نکند، ترتیبی داده بود تا فوتبال‌دوستان عزیز نیز پا به توپ شوند و در مصاف با رقبا از روی نقطه پنالتی شانس‌شان را برای برنده شدن بی‌آزمایند. خوشبختانه چه در دنیای مجازی و چه در میدان واقعی، شرکت‌کنندگان و برندگان زیادی نیز مورد تحسین و تقدیر بازیکی‎ها قرار گرفتند.

اگر شما از آن دست علاقه‎مندان اپلیکیشن بازیک هستید که متاسفانه فرصت حضور در رخداد چالشی بازیک را بدست نیاوردید، نگران نباشید چرا که هنوز شانس بردن گوشی هواوی میت 10 لایت و شرکت در چالش رکوردزنی بازیک برای شما وجود دارد. برای این منظور نیز تنها کافی است تا پس از نصب اپلیکیشن بازیک، بازی ترافیک رایدر را برای بازی کردن انتخاب کنید و بهترین رکورد خود در این بازی را با #بازیک در پیج اینستاگرامتان منتشر کنید تا در صورت کسب مقام نخست گوشی هوآوی میت 10 لایت و در صورت کسب عنوان دوم تا دهم نیز یک دستگاه پاوربانک هوآوی برنده شوید.

توجه داشته باشید که اپلیکیشن بازیک برای اولین بار به صورت رسمی امکان دانلود ترافیک رایدر را برای کاربران اندروید در ایران فرهم کرده است و به همین خاطر نیز از طریق اپلیکیشن بازیک امکان دسترسی به تمام امکانات این بازی دوست داشتنی برای کاربران بازیک به وجود آمده است.

چالش رکوردزنی بازیک تا آغاز سال 2018 میلادی ادامه خواهد داشت و در مدت برگزاری این مسابقه، به مدت یک هفته تمام آیتم‌های بازی ترافیک رایدر به صورت رایگان در اختیار کاربران خوش‌شانس بازیک قرار خواهد گرفت و پس از این یک هفته نیز، علاقه‎مندان دو آتشه‎ی ترافیک رایدر قادر خواهند بود تا آیتم‌های مورد نظرشان را خیلی راحت، به صورت درون برنامه‎ای و تنها با استفاده از شارژ ایرانسل خریداری کنند.

اکنون نزدیک به یک سال از عرضه‌ی جهانی بازی ترافیک رایدر می‎گذرد و این بازی در همین مدت کوتاه، با رکورد 100 میلیون دانلود، طرفداران سینه‌چاک بسیاری در ایران و جهان پیدا کرده است. به همین دلیل نیز هیچ بعید نیست که در طول رقابت‎های هفت روزه‎ی #بازیک، شاهد جابه‌‏جایی رکوردهای سنگینی در بازی ترافیک رایدر از سوی کاربران باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازیک

بازیک فروشگاه بازیهای موبایلی ارائه شده توسط ایرانسل است که درآن میتوانید داغترن و جدیدترین بازیهارا ازسراسرجهان پیدا کنید!