اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961005273247693

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی:

محافظی قوی و رایگان برای سیستم‌ها

کد: 13961005273247693

https://goo.gl/Cm48LE

، تهران , (اخبار رسمی): تابستان 2017 آنتی ویروس رایگان کسپرسکی به صورت جهانی در میان کاربران عرضه شد. از آن زمان تا به حالا کاربران در هر کجای این کره‌ی خاکی که قرار دارند، می‌توانند از فایل‌های خود بدون هیچ هزینه‌ای محافظت کنند.

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی: محافظی قوی و رایگان برای سیستم ها
محافظی قوی و رایگان برای سیستم‌ها

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی با تشخیص فایل های مخرب، اسکریپت‌ها و لینک‌ها حفاظتی قوی به کاربران ارائه می‌دهد. این راهکار امنیتی از بالاترین سطح حفاظت و البته استاندارد از لحاظ عملکرد برخوردار است

به گزارش کسپرسکی؛ در این مقاله ما قصد داریم ویژگی‌های آنتی ویروس رایگان کسپرسکی را بازگو کنیم و توضیح دهیم که چرا راهکار امنیتی رایگان کسپرسکی بهترین گزینه برای ویندوز شما است.

چرا آنتی ویروس رایگان کسپرسکی؟

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی با تشخیص فایل‌های مخرب، اسکریپت‌ها و لینک‌ها حفاظتی قوی به کاربران ارائه می‌دهد. این راهکار امنیتی از بالاترین سطح حفاظت و البته استاندارد از لحاظ عملکرد برخوردار است.

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی دارای ویژگی‌های زیر است:

  •   اسکن تمام فایل‌ها بر روی کامپیوتر؛
  •   اسکن ایمیل‌ها و مسنجرهای فوری برای ویروس‌ها و سایر بدافزارها؛
  •  آنتی ویروس وب از اجرای اسکریپت‌ها بر روی وب سایت‌ها جلوگیری و هرگونه تهدیدی بر روی سیستم را مسدود می‌سازد؛
  •   ماژول آنتی فیشینگ به منظور جلوگیری از وب سایت‌هایی که قصد بر سرقت اطلاعات شما را دارند. در آنتی ویروس‌های کسپرسکی قرار داده شده است.
  •  وجود صفحه کلیدی امن به منظور محافظت از اطلاعاتی که کاربر حین وب گردی وارد می‌کند، آنتی ویروس کسپرسکی را قدرتمندتر می‌کند.

آیا لابراتوار کسپرسکی واقعا آنتی ویروس خود را رایگان ارائه می‌دهد؟

بله این محصول کاملا رایگان است. ما پس از سال‌ها خدمت در زمینه‌ی امنیت سایبری متوجه شدیم که بسیاری از کاربران وجود دارند که به حفاظتی قوی برای دستگاه‌ها و زندگی آنلاین خود نیاز دارند؛ اما هرگز مایل به پرداخت هزینه برای این کار نیستند. از همین رو تصمیم گرفتیم که یک محصول با کیفیت که خدماتی کافی به کاربران ارائه دهد و البته هزینه‌ای در بر نداشته باشد را عرضه کنیم.

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی هرگز با نسخه‌های پولی ما رقابت نمی‌کند؛ اما این محصول نیز از امکانات فوق العاده مفید و مهمی‌ برخوردار است که بیش از یک محصول رایگان ارزش دارد. چرا ما باید نرم افزار رایگان کسپرسکی را  ارائه دهیم؟ پاسخ این سوال کاملا واضح است. اولا عرضه‌ی یک محصول امنیتی به جهان کمک می‌کند تا در معرض خطرات قرار نگیرند و این به صرفه جویی هزینه‌ها در سراسر جهان کمک می‌کند. ثانیا عرضه‌ی محصول امنیتی رایگان به ما کمک می‌کند تا بتوانیم محصولاتی بهتر و قوی‌تر منتشر سازیم. با افزایش تعداد دستگاه‌هایی که به محصولات امنیتی مجهز شده‌اند، ما این شانس را داریم که بتوانیم دیتابیس خود را با توجه به تهدیدات و نیازهای کاربر گسترش دهیم تا بتوانیم در جهت امنیت کاربران خود و کیفیت محصولات پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

شما می‌توانید به راحتی آنتی ویروس رایگان کسپرسکی را دانلود و آن را بر روی سیستم خود نصب کنید. زمان بسیار کوتاهی برای دانلود و نصب این برنامه نیاز است، پس از آن نرم افزار امنیتی از شما، اطلاعات ارزشمند و پول‌های شما محافظت خواهد کرد. تاریخ انقضای لایسنس آنتی ویروس رایگان کسپرسکی یک ساله بعد از فعال سازی است. پس از به اتمام رسیدن این زمان شما می‌توانید مجدد لایسنس رایگان را دریافت کنید.

پس از نصب آنتی ویروس رایگان کسپرسکی شما می‌توانید آن را به نسخه‌ی آزمایشی اینترنت سکیوریتی کسپرسکی تغییر دهید، برای انجام این کار به دانلود فایل‌های اضافی نیازی نیست. کافی است به پنجره‌ی اصلی آنتی ویروس رایگان بروید، روی لایسنس در قسمت پایین سمت راست کلیک و سپس دکمه‌ی Upgrade protection در پنجره ای که باز می‌شود، انتخاب کنید.

منبع: کسپرسکی آنلاین(ایدکو)

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان(ایدکو)؛ بعنوان صاحب امتیاز سایت کی بازار، نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]