اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961010274178127

آریانیک، سالگردش را جشن گرفت

جشن پانزده سالگی تاسیس شرکت آریانیک

کد: 13961010274178127

https://goo.gl/YEhVvw

، تهران , (اخبار رسمی): جشن پانزده سالگرد آریانیک در 1396/10/10 در محل شرکت با حضور شخصیت‌های برتر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آریانیک؛ خانم آرامه پژوم، درباره‌ی برنامه‌ی پانزده سالگرد این مجموعه گفت: آریانیک بعد از حدود بیش از یک دهه حضور فعال و مؤثر در صنعت IT و با مخاطبان بی‌شمار در این حوزه‌ هم‌اکنون به عنوان یک برند صاحب سبک در بازار شناخته می‌شود.
مدیرعامل آریانیک با اشاره به چارچوب اجرایی این جشن گفت: این رویداد با شعار ما استراتژی مشتری مداری خود را از رضایت مشتری به شعف مشتری تغییر دادیم، به بیان استراتژی‌های شرکت در سال پیشرو می‌پردازد .

او تصریح کرد: در سال پیش رو علاوه بر قوی‌تر شدن بخش هاست شرکت ،نگارش جدید پورتال سازمانی HighPortal ارائه خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با روابط عمومی آریانیک، به شماره 02175448 تماس برقرار کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آریانیک

شرکت آریانیک با 16 سال سابقه فعالیت نرم افزاری ، کار خود را بصورت رسمی و ثبت شده از سال 80 با اتکاء به نیروی متخصص فنی و مدیریتی خود بعنوان صاحبان شرکت ، آغاز کرد و به سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک کشور پیوست. فعالیت شرکت ، میزبانی وب سایت و تولید نرم افزارهای تحت وب می باشد که بر اساس آمار سایت webhosting.info آمریکا ، آریانیک جزء ده شرکت برتر میزبانی وب ایران که میزبان بیشترین وب سایتهای کشور هستند ، می باشد و به ارائه سرویس های پر کیفیت ، امن و پیش تازانه می پردازد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]