اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961015274698137

از نمای کامپوزیت آلومینیوم چه می‌ دانید؟

کد: 13961015274698137

https://goo.gl/qiPJNn

، تهران , (اخبار رسمی): آکات طراح و مجری انواع نمای کامپوزیت آلومینیوم مانند نمای کامپوزیت مغازه، نمای کامپوزت فیکس و نمای کامپوزیت هنگ است. در این مطلب با نمای کامپوریت بیشتر آشنا می‌شوید.

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت

نمای آلومینیوم کامپوزیت یکی از نماهای مدرنی است که امروزه به عنوان یکی از نماهای کاربردی در ساختمان سازی استفاده می‌شود. مهم‌ترین دلایلی که این نوع نمای امروز مورد توجه قرار گرفته است، سهولت اجرا و وزن کم سازه و در عین حال استحکام بالای نمای کامپوزیت در برابر عوامل فرسایشی محیطی و امکان طراحی‌های گسترده و رنگ‌بندی متنوع نمای کامپوزیت است. لازم به ذکر است که امروزه با ورود ورق‌های کامپوزیت آلومینیوم بی کیفیت و اجرای نمای کامپوزیت آلومینیوم توسط افراد غیر متخصص با نماهایی روبه رو می شویم که از نظر کیفیت متریال و اجرا بسیار پایین بوده به همین دلیل مشتریان  باید از کیفیت ورق‌های کامپوزیت و همچنین تخصص کافی مجری نمای کامپوزیت اطمینان کامل حاصل کنند. گروه آکات با کادری مجرب و حرفه‌ای آماده‌ی ارائه‌ی خدمات طراحی و اجرای انواع سیستم‌های نمای کامپوزیت از قبیل نمای کامپوزیت فیکس و نمای کامپوزیت ریلی هنگ جهت استفاده در نماهای ساختمان‌های تجاری، اداری، مسکونی، آپارتمانی در سراسر ایران است. این اطمینان را به شما می‌دهیم که بالاترین کیفت در متریال و اجرا و مناسب‌ترین قیمت نمای کامپوزیت را از ما شاهد خواهید بود.

جهت مشاهده محصولات و خدمات نمای کامپوزیت آکات به وبسایت رسمی ما به آدرس www.akat-co.com مراجعه کنید. همچنین برای  مشاهده‌ی محصولات و خدمات نرده‌ و حفاظ استیل به وبسایت رسمی ما به آدرس www.akat-steel.ir مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه فنی مهندسی آکات

طراحی و تولید انواع نمای اسپایدر شیشه ای,نمای کامپوزیت آلومینیوم,نرده شیشه ای,نرده آلومینیومی,نرده استیل,حفاظ استیل,پله استیل,کاور استیل.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان