اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961019275568188

 جشنواره زمستانه اجاره خودرو شرکت دانا تشریفات به مناسبت زمستان 96 برگزار می‌شود

تخفیف‌20درصدی اجاره انواع خودرو با راننده و بدون راننده

کد: 13961019275568188

https://goo.gl/i2HwZo

، (اخبار رسمی):  جشنواره زمستانه‌ی اجاره‌ی خودرو شرکت دانا تشریفات به مناسبت زمستان 96 با هدف سفری راحت‌تر از 96/10/01 آغاز وتا 96/12/29 ادامه دارد.

تخفیف‌20% درصدی ، برای اجاره انواع خودرو با راننده و بدون راننده   از 10/01
تخفیف‌20درصدی اجاره انواع خودرو با راننده و بدون راننده

به گزارش روابط عمومی دانا تشریفات، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند  از طریق تماس با تلفن 02188050196 و یا وب سایت‌ها‌ی www.khodrotashrifat.com و www.danatashrifat.com  و www.tashrifatansar.ir ویا به دفتر شرکت به آدرس: شهرک سئول، خیابان نسترن، کوچه‌ی 2 شرقی پلاک 15 واحد 1 و مراجعه کنند و برای اجاره‌ی خودرو ۲۰ درصد تخفیف از این شرکت دریافت کنند.

مدیر عامل شرکت دانا تشریفات مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره‌ی زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: هدف ما جلب رضایت مشتریان است و سعی این مجموعه بر آن است که بتوانیم خدمات خاص و ویژه را برای همه اقشار جامعه فراهم کنیم چرا که ایران و ایرانی شایسته‌ی بهترین‌ها است. اجاره انواع خودرو را با ما تجربه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اجاره خودرو داناتشریفات

موسسه ی اجاره خودرو مزایای دریافت خدمات این شرکت : – تسلط کلیه راننده های اعزامی به زبان انگلیسی – ظاهر آراسته و تشریفاتی رانندگان – ارائه خدمات با نرخ پایین تر از استعلام بهای دریافتی از سایر مراکز تشریفاتی – پشتیبانی تعمیر و نگهداری خودروهای تحویلی – ارائه خودرو جایگزین در کوتاه ترین زمان ممکن در صورت خرابی و یا به درخواست مشتری – دارای گواهینامه Defensive Driving

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حراج و تخفیف