کد: 13961024276265416

مدیر استانی بانک ایران زمین از کارخانه ایران نوبافت بازدید کرد

کد: 13961024276265416

https://goo.gl/5iXMNT

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیر شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری بانک ایران زمین در راستای افزایش ارائه‌ی خدمات بانکی و تعامل اقتصادی با هیأت همراه از کارخانه نساجی ایران نوبافت اصفهان بازدید کردند.

بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از کارخانه ایران نوبافت
مدیر استانی بانک ایران زمین از کارخانه ایران نوبافت بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین؛ محمد رضا سبزواری، مدیر استانی بانک ضمن بازدید از خطوط تولید این کارخانه با اشاره به پیشینه‌ی صنایع در استان اصفهان افزود: این شهر سال‌های متمادی به عنوان قطب نساجی کشور مطرح و قوی‌ترین رکن نساجی ایران در طول چندین دهه بوده است.

وی در ادامه با اشاره به درگیری‌های صنعت نساجی و مشکلات آن، گرفتاری‌های موجود را مستقیم مرتبط با خود این صنعت ندانست و معضلاتی همچون قاچاق را از مهم‌ترین مسایل روز اقتصاد و تاثیر گذار در شرایط فعلی برشمرد.

وی در سخنان پایانی خود در این جلسه به تشریح ارائه‌ی انواع خدمات و همچنین رسالت‌های محیط زیستی بانک ایران زمین پرداخت و ضمن ابراز خرسندی از همکاری با ظرفیت‌های تخصصی صنعت نساجی گفت: امیدواریم با ایجاد و افزایش رابطه متقابل به نحو احسن بتوانیم در جهت رفع بخشی از مشکلات کارخانه گام‌های مثبتی برداریم.

سپس حبیب اله شاه کرمی مدیر عامل کارخانه ضمن خیر مقدم به تشریح تاریخچه کارخانه پرداخت و افزود ایران نو بافت در سال 1360 با مساحتی بالغ بر 50 هزار متر مربع تاسیس شده است و این واحد تولیدی قادر به تولید سالانه 7 هزار تن نخ رنگی و پارچه‌ای است که به طور مستقیم برای 200 نفر ایجاد اشتغال کرده است و علاوه بر تامین نیاز‌های بازار داخلی محصولات خود را به کشور‌های آسیایی نیز صادر می‌کند.

در پایان این جلسه طرفین بر گسترش روابط فی مابین تاکید کردند.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.