اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961025276534755

سئو کم هزینه ترین و پربازده ترین روش افزایش ورودی هدفمند سایت‌ها در اینترنت است

اصول سئو و بهینه سازی سایت برای بهتر دیده شدن در گوگل در سال 2018

کد: 13961025276534755

https://goo.gl/hto2no

، تهران , (اخبار رسمی): سئو، کم هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش افزایش ورودی هدفمند سایت‌ها در اینترنت است. یادگیری اصول سئو (Search Engine Optimization)  به شما کمک می‌کند تا با طرز کار موتورهای جستجو آشنا شوید و بر اساس واقعیت‌ها برای سایت خود هدف‌گذاری انجام داده و بازدید سایت را افزایش دهید.

اصول سئو و بهینه سازی سایت برای بهتر دیده شدن در گوگل در سال 2018
اصول سئو و بهینه سازی سایت برای بهتر دیده شدن در گوگل در سال 2018

20 درصد تخفیف ویژه همراهان اخبار رسمی جهت شرکت در (کارگاه اصول کاربردی سئو و بهینه‌سازی سایت) که توسط آقای رضا شیرازی در پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد با وارد کردن کد akhbarrasmi

سئو چیست؟ و برای چه‌کاری مفیده؟

یک سایت اینترنتی اگر بازدید نداشته باشد، هیچ ارزشی ندارد. اکثر مدیران سایت‌ها به خوبی می‎‌دانند که برای موفقیت باید بازدید سایت خود را افزایش دهند. سئو، کم هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش افزایش ورودی هدفمند سایت‌ها در اینترنت است و امروزه همه فعالان وب به اهمیت آن پی برده‌اند. با توجه به اینکه گوگل همواره از الگوریتم‌های خود محافظت می‌کند، تصورات اشتباه زیادی در مورد سئو (SEO) وجود دارد که با واقعیت هم‌خوانی ندارند. یادگیری اصول سئو (Search Engine Optimization)  به شما کمک می‌کند تا با طرز کار موتورهای جستجو آشنا شوید و بر اساس واقعیت‌ها برای سایت خود هدف‌گذاری انجام داده و بازدید سایت را افزایش دهید.

یک پیشنهاد ویژه:

از شما عزیزان دعوت می‌شود تا در «کارگاه اصول کاربردی سئو و بهینه‌سازی سایت» که در تاریخ جمعه ۶ بهمن توسط آقای رضا شیرازی در پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد با کد تخفیف ۲۰% akhbar ویژه همراهان سایت اخبار رسمی شرکت کنید.


آنچه که در این کارگاه خواهید آموخت:

 • چرا سئو مهم است؟
 • گوگل چگونه کار می‌کند؟
 • هدف‌گذاری در سئو به چه صورت است؟
 • تحلیل رقبا
 • دنبال کردن رتبه‌های سایت
 • استخراج کلمات کلیدی رقبا
 • لینک‌های ورودی رقبا
 • تحلیل سایت و مشکلات صفحات
 • انتخاب کلمات کلیدی هدفمند
 • سئو داخلی ( تکنیکال و محتوایی)
 • سئو خارجی (بک لینک و اعتبار سایت)
 • ابزارهای سئو

معلم کاربلد این کارگاه جناب آقای رضا شیرازی است

وی مدیر و موسس وب24 و سئو24 است؛ همچنین دارای مدرک کارشناس ارشد هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر است. وی مدرس، سخنران، مشاور سازمان مدیریت صنعتی، انجمن انفورماتیک ایران، معاونت مجازی صدا و سیما بوده و از سال 1383 تا به امروز بیش از 500 پروژه سئو موفق به زبان­‌های فارسی، انگلیسی و فرانسوی انجام داده است.

در مورد برگزارکننده: 

هسته‌ی مرکزی آکادمی کارآفرینی تهران فعالیت خود را به عنوان یک تیم دانشجویی از سال ۱۳۹۳ در دانشکده‌ی کارآفرینی دانشگاه تهران و با مجموعه سمینارهای «کافه کارآفرینی» به منظور ارتباط دانشگاه و صنعت، انتقال تجارب کارآفرینان موفق، آموزش مهارت‌های کارآفرینی و ایجاد انگیزه برای شروع کسب‌وکار توسط دانشجویان و علاقه‌مندان جهت رشد زیست‌بوم کارآفرینی کشور آغاز کرده است.

رویداد علمی فرهنگی «کافه کارآفرینی» از پاییز ۹۳ آغازشد و تا سال ۹۵ بیش از ۲۰ مرتبه در دانشگاه‌های شهر تهران؛ دانشگاه تهران (دانشکده کارآفرینی، دانشکده مدیریت، پردیس فنی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران) و دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شهرهای اراک و قم برگزار شده است. همچنین در این رویدادها شرکت‌های موفقی هم‌چون آپارات، نت‌برگ، شیپور و… حضور داشته‌اند و کسب‌و‌کارهای نوپایی همچون تسکولو، طرفداری و … معرفی شده‌اند. مدیران شتابدهنده‌هایی چون آواتک، دیموند، مپس و… نیز در این رویدادها سخنرانی کرده‌اند.

این مجموعه علاوه بر سمینارهای تجربی انگیزشی، بیش از ۴۰ کارگاه استارتاپی نیز برگزار کرده‌است. کارگاه‌هایی با محتوای آموزش‌های تخصصی و با هدف توانمندسازی دانشجویان در حوزه‌های مختلف از جمله مدیریت استارتاپی، سئو و بهینه‌سازی سایت، برنامه نویسی IOS، تولید محتوا، طراحی کمپین تبلیغاتی و… توسط مدرسانی که خود تجربه و دانش استارتاپی دارند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کافه کارآفرینی

کافه کارآفرینی رویدادی برای برقراری ارتباط میان دانشگاه (دانشجویان و اساتید) و صنعت ( حوزهICT) است که توسط انجمن علمی در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]